19. Ulusal Turizim Kongresi Galası Düzenlendi

Afyonkarahisar Korel Termal Otel'de düzenlenen, 19

19. Ulusal Turizim Kongresi Galası Düzenlendi

Afyonkarahisar Korel Termal Otel'de düzenlenen, 19

19. Ulusal Turizim Kongresi Galası Düzenlendi
21 Ekim 2018 - 04:05

Afyonkarahisar Korel Termal Otel'de düzenlenen, 19. Ulusal Turizim Kongresi Galası yapıldı.


 

 


Son iki Yıldır yoğun bir tempo ile hazırlanan kongre bugün itibari ile son buldu. 19. Ulusal Turizim Kongresi Galası açılış konuşmasını Belediye Başkanı Burhanettin Çoban yaptı.


 

 


Başkan Burhanettin Çoban konuşmasında;


" Değerli Kayseri Üniversitesi Rektörümüz, Afyon Kocatepe Üniversitesinin çok değerli Rektör Yardımcıları, Öğretim görevlileri, ATSO Başkan Vekilimiz, Kültür ve Turizm İl Müdürümüz, kıymetli misafirler, hepinizi saygıyla hürmetle selamlıyorum. Tarihi bir şehir, Termal Turizmin Başkenti, lezzet şehri, Mermer şehri, Gıda Şehri Afyonkarahisar'a hoş geldiniz. Afyon Kocatepe Üniversitemizin öncülüğünde 19. Turizm şurasının toplantısının ilimizde olmasını bizde çok önemsedik. Belediye olarak bizde ilgilenen, destek veren kurumlar arasında olmanın mutluluğunu yaşadık. Ben bu vesile ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörümüz Mustafa Solak bey olmak üzere,Turizim Fakültemizin çok değerli Dekanı Şuhayip bey hocamızı, ekibini, destek veren tüm kurumlarımızı canı gönülden kutluyorum"; dedi.


 

 


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın konuşmasının ardından gerçekleşen plaket töreninde Prof. Dr. Mehmet Karakaş tarafından, Turizim Öğretim Üyesi Asuman Pekyaman'a plaketi takdim edildi.


20. Ulusal Kongre Başkanı Anadolu Üniversitesi Turizim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Günay Aktaş yaptığı konuşmasında;


Değerli Konuklarımız, Ulusal Turizim Kongresi bir emek, bir tarih, köklü bir geçmişi olan bilimsel çalışmaların kendini gösterdiği, öğrencilerimize yol gösterdiği, yeni yöntemleri tartıştığımız, yeni yöntemleri tanıştığımız, tartıştığımız konuştuğumuz önemli bir kongre" dedi.


 

 

Konuşmasının ardından Anadolu Üniversitesi Turizim Fakültesi Dekanı Prof. Dr Semra Günay Aktaş 'a, kongre düzenleme komitesi tarafından bayrak teslimi ve teşekkür plaketi verildi.


 

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa'nın konuşmasının ardından takdim edilen plaketler sonrası toplu fotoğraf çekilmesi sonrası, Müzik dinletisinin ardından sona erdi.


HABER: AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )


https://youtu.be/1iHuitVct_k

google.com, pub-7798814850935806, DIRECT, f08c47fec0942fa0