Mhp Dinar'da Meral Akşener'e Yeşil ışık Yaktı

Afyonkarahisar Dinar İlçe'sine ziyaret gerçekleştiren Meral Akşener'e Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar yeşil ışık yaktı

Mhp Dinar'da Meral Akşener'e Yeşil ışık Yaktı

Afyonkarahisar Dinar İlçe'sine ziyaret gerçekleştiren Meral Akşener'e Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar yeşil ışık yaktı

26 Şubat 2016 - 01:25

Afyonkarahisar Dinar İlçe'sine ziyaret gerçekleştiren Meral Akşener'e Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar yeşil ışık yaktı.

 

Belediye Başkanı Saffet Acar yaptığı konuşmada;
Çok Değerli Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan'ım, bu dava'ya ,bu kutlu yürüyüşe gönül veren dostlarımız , hoş geldiniz şeref verdiniz. Bugün değerli dostlarımızı ve bizlerin son derece mutlu olduğu bir gün , çünkü bu kutlu dava'da ,bu kutlu yürüyüşte ilk durak Dinar , Dinar'dan başlayan her hayırlı bir yürüyüş sonu çok hayırlı olur diye düşünüyorum , Sayın Genel Başkanımızı Dinar'da ağırlamaktan son derece onurluyuz ,gururluyuz , İşallah Allah tamamına erdirsin , cenabı hak utandırmasın , değerli Genel Başkan'ımı kutluyorum.
Her halde Genel Başkanlığı ilk kutlayanlardan birisiyim , çünkü 7 Haziran akşamı biz buna eşimle birlikte karar vermiştik , hayallerimiz gerçekleşti , işallah Genel Başkanı olarak en kısa zaman'da göreceğimizi ümit ediyorum , hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum ; dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akaşener ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;
Demokrasi ve Kardeşlik ikiz kardeş sözü rafa kalktı ve demokratik hakkını kullanan , demokrasiyi talep eden Ülkü'cü iradeyi talep eden , onu ortaya koyan gencecik İl Başkanlarımız , gencecik İlçe Başkanlarımız bunların hepsi üst kurul delegeleri ,bir özellikleri daha var , Sayın Genel Başkan ve Genel Merkezin tüm üyelerini bu arkadaşlarımız seçtiler ,şimdi soru şu ?; "seni seçenden niye korkuyorsun kardeşim". Napıldı İl Başkanlarımız görevden alınmadı , alınmadı ,parti kapatılıyor. Şimdi olmuyacak bişey bu teşkilatların kapısına kilit vurmak , bir taraftan Türkiye yanarken , Anakara'da kalbimize terör gelmişken , o gün şehitlerimizi toprağa verirken , Türkiye Suriye ile savaşın eşiğine gelmişken , Başkanlık sistemi adı altında , neyedüğü belirsiz bir tartışmanın , bir rejim değişikliği talebinin sürdüğü bir ortamda , Milliyetçi Hareket Partisinin yöneticilerinin , Genel Merkez yöneticilerinin yaptığı şey, bulduğu çare teşkilatı kapamaktır, şimdi biz bir iddea ile yola çıktık , o iddea şudur ; "biz bu Ülke'yi yöneteceğiz" , Biz bu Devlet'i yöneteceğiz ,biz Milletimizi mutlu, Devletimizi Kutlu yapacağız; dedi.

HABER : AHMET UÇMAK

google.com, pub-7798814850935806, DIRECT, f08c47fec0942fa0