Milletvekili özkaya, Afyonkarahisar’da Ziyaretlerde Bulundu

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Milletvekili Av

Milletvekili özkaya, Afyonkarahisar’da Ziyaretlerde Bulundu

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Milletvekili Av

18 Mart 2016 - 23:53

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, kamu kurumlarını ve derneklerini ziyaret etti. Milletvekili Özkaya ilk olarak Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’i makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

 

TBMM’nin tatile girmesinin ardından Afyonkarahisar’a gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’i makamından ziyaret eden Milletvekili Özkaya, Vali Güner ile istişarelerde bulundular. Özkaya, başta Valilik olmak üzere bütün kurumlarla diyalog içerisinde şehrin sorunlarının çözümü ve mevcut durumun daha ileriye taşınması için her zaman hizmete hazır olduğunu söyledi.

 

PROJELERİMİZ HAYAT BULUYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Güner, Afyonkarahisar'da son dönemlerde çok önemli ilerlemelerin kaydedildiğini söyleri, Kurum ve kuruluşların ‘Proje Odaklı Yönetim ve Birlikte Yönetim’ modeline uyum sağladığını ifade eden Güner, bununla ilgili de önemli bir birlik ve beraberliğin sağlandığını belirtti. İlçeler ile birlikteliğin şehir adına çok önemli başarılara vesile olduğunun altını çizen Valimiz Güner, Afyonkarahisar'daki bu birlikteliğin daha da artırılması ve daha iyi konumlara gelinmesi adına karşılıklı bilgi alış verişinde bulunduğunu belirtti.

 

KÖYLERİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Afyonkarahisar Valiliğinin ardından İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Oyur’u da ziyaret eden Milletvekili Özkaya, İl Özel İdare’nini köylerde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Bütün köylerde çöplerin toplandığını ifade eden Oyur, Özkaya’ya çalışmaları ile ilgili küçük bir brifing verdi. AK Parti’nin göreve gelmesinin ardından köylere yönelik yatırımlara önem verdiğini ifade eden Özkaya, köylerimizin alt ve üst yapılarının tamamlanması ile halı saha ve düğün salonları gibi sosyal tesislerin köylere yapılmaya başlandığını ifade etti.

 

ÖZKAYA, ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Oyur’un ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimi ziyaret etti. Dernek binasında Sur ve Cizre’de görev yapan güvenlik güçlerine yazdıkları mektupları Dernek Başkanı Kumartaşlı’ya teslim etmek için gelen Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji öğrencilerle bir araya gelen Milletvekili Özkaya, burada öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin birlik ve beraberliği yeniden canlanmasını sağlayan bir projeye imza atmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Özkaya, öğrencilere eğitim ve özel yaşamlarından başarılar diledi. Dernek Başkanı Kumartaşlı, dernek çalışmaları hakkında Özkaya’ya bilgiler vererek, terörle mücadelenin kararlılıkla sürdürülmesinden yana olduklarını dile getirdi.

 

GAZİLİK KUTSAL BİR MERTEBE

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubesinin ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği İl Temsilciliğine geçen Milletvekili Özkaya, burada dernek başkanı ve yöneticileri tarafından karşıladı. İl Temsilcisi Yusuf Aytaç Hürkal ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Milletvekili Özkaya, gaziliğin kutsal bir mertebe olduğunu ifade etti. Her zaman şehit yakınlarının ve gazilerin yanında olduklarını söyleyen Özkaya, “Sizleri bizim başımızın tacısınız. Sizlerle birlikte olmak bizlere güç veriyor” dedi.

 

GENÇLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR MEKAN

Muharip Gaziler’in ardından Gençlik Merkezi’ni de ziyaret eden Milletvekili Özkaya, burada öğrencilerle sohbet ederek, yaptıkları aktiviteler hakkında gençlik liderlerinden bilgiler aldı. Gençlerle bol bol sohbet ede Özkaya, “Gençlerimiz için güzel bir mekan oluşturulmuş. Gençlerimiz buraya

gelerek hem bilgilerini tazeleyecekler hem de sosyal faaliyetlerde bulunacaklar. Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimize çalışmalarında başarılar dilerim” dedi. Özkaya, Gençlik Merkezinin ardından Ata Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir’i ziyaret etti.

 

MÜDÜRLERDEN BİLGİLER ALDI

Milletvekili Av. Ali Özkaya, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akın Yıldırım ile KOSGEB İl Müdürü Mustafa Çanakçı’yı da makamlarında ziyaret etti. Milletvekili Özkaya, Yıldırım ve Çanakçı’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Özkaya, uyumlu çalışmanın başarıyı getirdiğini vurguladı. Bilim Sanayi ve Teknoloji ve KOSGEB İl Müdürlüklerinin ardından Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğüne geçen Özkaya, burada İl Müdürü Samet Fidan tarafından karşılandı. Özkaya, SGK İl Müdürü Fidan’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Özkaya’ya ziyaretlerinde İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve İl Başkan Yardımcıları ile İl Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

google.com, pub-7798814850935806, DIRECT, f08c47fec0942fa0