Reklam

"alkol önce Yaktı, Sonra Can Aldı"

Afyonkarahisar Merkez Burmalı Mahallesi Kireçci Sokak'da çıkan yangında bir kişi ağır yaralandı, bir kişi yanarak feci şekilde can verdi

"alkol önce Yaktı, Sonra Can Aldı"

Afyonkarahisar Merkez Burmalı Mahallesi Kireçci Sokak'da çıkan yangında bir kişi ağır yaralandı, bir kişi yanarak feci şekilde can verdi

18 Kasım 2017 - 12:21
Reklam

Afyonkarahisar Merkez Burmalı Mahallesi Kireçci Sokak'da çıkan yangında bir kişi ağır yaralandı, bir kişi yanarak feci şekilde can verdi.

Edinilen bilgiye göre , Sabah saat 05:45'de Ali S. (38) ve Beytullah K. (36) ,2 arkadaş gece geç saatlerde alkol almak için Burmalı Mahallesi Kireçci Sokak 11 no'da eski harabe bir evde Alkol aldıkları, henüz sebebi belirlenemeyen nedenle çıkan yangında, Beytullah K. (36) yaşamını yitirdiği, ağır yaralanan Ali S. ( 38) 'in durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

 

Eski harabe evden çıkan alev ve dumanları fark eden mahalle sakinleri durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirildiği ve Kısa sürede yangın yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ettikleri bildirildi. Yangın mahalinde bulunan başka bir kişiye ait 03 BM 520 plakalı lüx bir araca'da sıçradığı ve aracın kullanılamaz hale geldiği bildirildi.

Olay yerine sevk edilen 112 acil servis ekipleri yaralı Ali S.'yi ambulansla Afyon kocatepe üniversitesi hastanesine sevk ettikleri ve yapılan ilk müdahalenin ardından Kocaeli ilinde bulunan yanık tedavi hastanesine sevk ettikleri, Kırmızı kod ile sevk edilen yaralı Ali S. ( 38)'in durumunun çok ciddi olduğu ve hayati tehlikesi çok yüksek olduğu bildirildi.

Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ve İtfaiye ekipleri yaralıyı çıkarırken yaralının içerde arkadaşın var demesi üzerine Olay yeri inceleme ekipleri söndürülen bina içinde yanarak can veren Beytullah K. ( 36) olduğunu belirttiler. Ölen kişinin cenazesi Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Son günlerde madde bağımlısı Alkol, esrar tüm kötü alışkanlıkların merkezi haline gelen Burmalı mahallesi sakinleri devletimizin acilen bu mahheleye el atmaları gerekiyor, bu yangında 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Allah korusun bu madde bağımlıları yüzünden bir gün koca mahalle yanacak; dediler.

Emniyet Müdürlüğüne bağlı Olay yeri inceleme ekipleri yangın ile ilgili olarak geniş çapta araştırma ve soruşturma başlattı.
HABER : AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )