Başkan Acar Ve İyi Parti Kadın Kollarından, Chp’ Ye Ziyaret

İYİ Parti Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gültekin ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisinin yeni açılan seçim bürosuna hayırlı

Başkan Acar Ve İyi Parti Kadın Kollarından, Chp’ Ye Ziyaret

İYİ Parti Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gültekin ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisinin yeni açılan seçim bürosuna hayırlı

Başkan Acar Ve İyi Parti Kadın Kollarından, Chp’ Ye Ziyaret
12 Haziran 2018 - 14:31

İYİ Parti Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gültekin ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisinin yeni açılan seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

CHP İlçe başkanı Mevlüt Er, Afyonkarahisar Milletvekilleri Adayları A. Hakan Uyan, Hatice Gökoğlu ve Cumhuriyet Halk Partililer Başkan Acar ve İYİ Parti kadın kollarını karşıladılar. Bir süre sohbet eden iki parti temsilcileri açıklamalarda bulundu.

 

 

Her İki Patinin’ de Temasları Devam Edecek

İlk olarak CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er konuştu. Er, ‘Ülkesine sevdalı geleceği kendi elleriyle aydınlık bir Türkiye sevdasıyla kurmak isteyen tüm arkadaşlara tüm dostlara, Bu mücadeleye katkı koyan herkese selam olsun diyorum. İYİ Partili aramıza katılan ziyaret eden tüm dostlarımıza arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum saygılarımı sunuyorum hoş geldiniz. Demokrasi böyle bir şey olması gereken bu bazen kedinizi aşarsınız yapmanız gerekenlerin üzerine çıkarsınız bugün ülkemizin içinde bulunduğu durumun tamda olduğu gibi burada toplanmamız, görüşlerimizin aynı ortak payda buluşması yani sevdamız ortaksa kavgamızda ortak olacak diye düşünüyorum. Dedi birlik ve beraberlik çağrısında bulunan Başkan Mevlüt Er’in konuşmasının ardından Belediye Başkanı Saffet Acar konuştu. Acar, ‘ Tabii ki günleri saymaya başladık öyle tahmin ediyorum güzel günlere, mutlu günlere yaklaştığımızı tahmin ediyorum.

 

Biz yöremizde, çevremizde Afyonun 17 ilçesinden birisiyiz. En iyisiyiz. Gerçekten bugün çok onurlandım, gururlandım şöyle bir manzara herhalde çoğu yerde yoktur diye düşünüyorum. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, bu birlik beraberlik mutlaka inşallah 24 Haziranda aydınlanacak 25 Haziranda mutlu bir sonla iyi bir başlangıçla biz yolumuza devam edeceğiz. İki yürekli Dinar’dan arkadaşlarımız var Hatice Gökoğlu ve A. Hakan Uyan kardeşim, kendilerini kutluyorum. Dolayısıyla kendilerine başarılar diliyorum her zaman yanınızdayız arkanızdayız. Diyerek sözlerine şöyle devam etti. Yapılacak iş hiçbir seçim akşamı tutanakların olmadığı kesin değildir.

 

Sandıklara iyi sahip olacağız. Kapı kapı dolaşacağız öncelikle millet ittifakını başarıyla sonuçlandıracağız. Herkese görev düşüyor. Biraz önce değerli Başkanımızın söylediği gibi siz bayanların arkamızda olduğunuz sürece bizim sırtımız yere gelmez diyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diyorum saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Dedi. Daha sonra Afyonkarahisar Milletvekili adayı Hatice Gökoğlu,’ Tek rejiminden imece usulü kurtulmaya çalışıyoruz diyorum.’ Dedi.

 

 

Sonra Afyonkarahisar Milletvekili adayı A. Hakan Uyan konuştu. Uyan, ‘ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Cumhuriyetimiz için ülkemiz için geleceğimiz için tek adam rejimine karşı çıkabilmek için seçim sürecinde İYİ Parti ile Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi olarak ta yeni güzel bir ittifak kurduk. Bu gün Belediye Başkanı olarak ve İYİ Partinin kadın kolları olarak ziyaretimize gelen siz değerli büyüklerimi, siz değerli dostlarım hepiniz hoş geldiniz. Hep birlikte 24 Haziran seçimlerinde iyi haber alacağız. Yüzümüzü güneşe dönelim, milletin önünde beraber hesap verelim. Cumhuriyeti kolay kazanmadık. Ancak Cumhuriyeti kolay kaybetmeyeceğiz.’ dedi

 

 

İYİ Parti kadın kolları başkanı Zübeyde Gültekin ise, ‘ İnşallah ülkemizin geleceğine sahip çıkacağız. Biz kadınlar olarak kariyerde yaparız çocuk da bakarız. İnanın başarabiliriz bizim yüreğimizde bu güç ve imkan var.’ diye konuştu. Son konuşmayı CHP Dinar ilçe kadın kolları Fatime Demiray yaptı. Demiray, ‘ Birlik dayanışma olmadan başarı olmaz. Hepimizin sevdasının Cumhuriyet ve Demokrasi olduğunu biliyorum. Her şey Cumhuriyet ve Demokrasi için diyorum. Hepimizin gece gündüz çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.’ Dedi konuşmaların ardından ziyaret son buldu.