Demir Ve Canseven Ailelerinin Mutlu Günü

Afyonkarahisar Dün akşam saatlerinde, güzel bir nikah törenine şahit oldu

Demir Ve Canseven Ailelerinin Mutlu Günü

Afyonkarahisar Dün akşam saatlerinde, güzel bir nikah törenine şahit oldu

Demir Ve Canseven Ailelerinin Mutlu Günü
29 Ekim 2018 - 18:24

Afyonkarahisar Dün akşam saatlerinde, güzel bir nikah törenine şahit oldu.

Afyonkarahsar’da uzun yıllardan bu zamana kadar, Cansuyu il temsilciliğini yürüten, Avukat Mehmet Demir’in kızı Ceyda Demir ve Osman Canseven, özel bir otelde gerçekleşen nikah merasiminde, evet diyerek mutluluğa adım attılar.

 

 

Çiftin Nikahını ise, Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner kıydı, nikah şahitliğini ise Afyonkarahisar saadet Partisi eski Milletvekili Osman Hazer,Yine 22. Dönem Ak Parti Milletvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak,Cansuyu Derneği Genel Başkanı ve eski milletvekili Mustafa Köylü ve yine eski milletvekillerinden Cemalettin Lafçı yaptı. Nikah öncesi sosyal medya üzerinden çiftin dostları ve yakın arkadaşları sesli ve görüntülü tebrik mesajlarını iletti. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'ın da, telgrafı okunarak çifte mutluluklar dilediği iletildi.

 

 

Kıyılan nikahın ardından,yenilen yemek ile birlikte Kur-an tilaveti okundu. Daha sonra yapılan duanın ardından, şarkılar eşliğinde program devam etti. İlerleyen dakikalarda yoğun programı nedeni ile nikah programına geçde olsa, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da iştiraak ederek, çifte mutluluklar diledi.

Ardından takı merasimi ve tebriklerin alınmasıyla program sona erdi. Programa ise çok sayıda davetli katıldı. Afyon Time