Dinar çivril Yolu Açılacak

Dinar ilçemizi Karayolları Antalya 13

Dinar çivril Yolu Açılacak

Dinar ilçemizi Karayolları Antalya 13

Dinar çivril Yolu Açılacak
09 Mart 2018 - 20:38

Dinar ilçemizi Karayolları Antalya 13. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu ziyarette bulundu.   Çivril yolunun açılması için gerekli çalışmaları başlatacağını anlattı.

 

Çivril yolunun açılması için Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar geçtiğimiz günlerde 3 mahalleye doğalgaz bağlanması,mahalledeki evlerin doğal gaz’a kavuşması için Belediye Başkanı Acar’ın şuanki aktif çalışan Çivril yolunun kapatılması gerektiğini, Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz Dinar ilçemiz Park Ala Toplantı Solunun’ da ilçe yöneticilerimiz ve muhtarlarla yapılan toplantıda valimize ilçemizin sorularını anlatırken 3 mahalle muhtarının mahallelerine doğal gaz bağlanması hususunda istek ve talepte bulunmuşlardı.

 

Belediye Başkanı Acar’da yeni Çivril yolunun açılması halinde mahallelerin hemen doğal gaz’a kavuşacağı konusunda Valimizi bilgilendirmişti. Belediye Başkanımız ve İlçemiz mahalle muhtarlarının yoğun çabası sonucunda yol ile alakalı sorunlar bizzat bölge müdürü Çobanoğlu’na aktarıldı. Dinar Belediye Başkanı yardımcısı Rafet Şimşek’te yolun bir an önce açılması için Belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Çivril yolunun bir an önce açılacağı sözünü veren Karayolları Antalya 13. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu  yolu yerinde inceleyerek gerekli çalışmaları bizzat takip edeceği söylendi.