Haddini Bil Hüseyin Sezen..!

Haddini Bil Hüseyin Sezen..!

Haddini Bil Hüseyin Sezen..!
13 Eylül 2019 - 17:55

Beni tanıyanlar bilir, kuruluşundan bugüne kadar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun davasına hizmet etmeyi şiar edindim.


Yaşım 48, 23 Yıldır Radyo Sipikerliği, Gazete, İnternet Haberciliği, kısacası Gazetecilik yapıyorum. Geçtiğimiz gün başıma bir iş geldi. Üzüldüm, Kırıldım, Gücendim. Çünkü insanlar ummadığı, beklemediği, kişilerden bir yanlış görürse üzülür, kırılır, incilir. Geçtiğimiz gün Sosyal medya hesabım twitter'dan, Vatan haini FETÖ'cülerle alakalı olarak, "Fetö cülere hakkında işlem yapılmama talimatı verenler kimler ??.. Afyonkarahisardaki bu isimler kim ?? .. Hangi işadamları ??..Kamu görevinden ihraç edilip makam ve mevki sahibi olanlar kimler.." yazısı ile paylaşımda bulundum. 


Bu paylaşım sonrası, bu zamana kadar sevdiğim, saygı duyduğum Ak Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen cep telefonum whatsapp'dan "Ne yazdın yine, Benden habersiz" yazarak paylaşımım olan yazının resmini attı. Sonra bu mesaj üzerine İl Başkanım Hüseyin Sezen'i telefonla aradım. Bana Başkanımın yardımcı olması gerekirken " Seninle kaç kere anlaşıyoruz, sen yine yapacağını yapıyorsun, Sana Kalem Oynattırmıyacam, Sen Hüseyin Sezen'i daha tanımıyorsun" diyerek, Ak Partiye gönül vermiş, bir gazeteciyi tehdit etti. Düşünsenize Ak Partili gazeteciyi tehdit eden muhalif bir gazeteciye ne yapar.?Şimdi ben Gazeteciyim; Sosyal medyadan yapacağım paylaşım, yazacağım haber'den, yapacağım yorumdan dolayı, Sayın Başkanım Hüseyin Sezen'den İzin almayı unutmuşum, "Affola"..


Ancak bu "kalemini oynattırmam, sen beni tanımıyorsun" sözü bir tehdittir. Ben Kalemimi oynatıyorum, oynatmayada devam edeceğim. Hodri Meydan.. Buradan Afyonkarahisar'da faliyette olan Basın Derneklerine sesleniyorum; Bir gazeteci kardeşinizi bir il başkanı Tehdit etti, bu konuda sizleri duyarlı olup, sesimizin sesi olmaya davet ediyorum. 

Allaha amanet olun, Saygılar..

YORUMLAR

  • 0 Yorum