Halk Soruyor!!!

Dinar da vatandaşlar Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatına ve İlçe Başkanına bazı sorular sordu

Halk Soruyor!!!

Dinar da vatandaşlar Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatına ve İlçe Başkanına bazı sorular sordu

Halk Soruyor!!!
10 Temmuz 2019 - 21:35

Dinar da vatandaşlar Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatına ve İlçe Başkanına bazı sorular sordu.

 

 

Vatandaş; Dinar ilçemizde geçtiğimiz yıllarda Ak Parti Dinar ilçe Başkanı Burhanettin Yüksel döneminde ilçemize bir çok projeler hazırlanarak Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili  Av. Ali Özkaya’ya ve Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na ulaştırılıyor ve ilçemize bir çok yatırımlar geliyordu. Dinar ilçemize eski İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel’in, teşkilatının ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu’nun sayesinde Dinar ve köylerine bir çok okul, halı saha gibi projeler hazırlanıp Bakanlara Milletvekillerine sunularak yatırım alınıyordu.

 

Dinar ilçemizin eğitim durumuna gelince Afyonkarahisar’ın ve tüm ilçelerinin eğitimi durumu 36. sıradan 60. Sıraya düştüğü söyleniyor ve çok üzülüyoruz.  Şimdi soruyorum Ak Parti Dinar ilçe Başkanı İdris Er hangi projeleri bakanlara, Milletvekillerine sunmuştur. Dinar ilçemizin eğitim durumu hakkında hangi toplantıyı yapmıştır. Göreve geldikleri günden bu günü kadar Dinar İlçemize ne gibi faaliyetler ne gibi icraatlar yapmıştır. Milletvekilimiz Ali Özkaya Bey Dinar’a geleceği zaman halka duyuru yapmış mıdır? Dinarda 4 yıllık okul açıldı deniyor.

 

Başkan idris Er 4 yıllık okul binasını bize gösterebilir mi? Kredili Yurtlar Binasına kilit vuruldu. 2 yıllık Meslek Yüksek Okulunda da okuyan öğrenci sayısını açıklayabilir misiniz? Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hayrettin Hoca öğrenci sayısını arttırmak için bir girişimde bulunmuş mudur?  Bence Ak Parti İlçe Başkanı ve teşkilatı yenilenmeli yeni kan aktif çalışkan bireyler Ak Partide yer almalı  çünkü Dinar  ilçe merkezinde seçim sonuçlarında Ak Parti’nin en yüksek oyları Burhanettin Yüksel’in zamanında aldığını duyuyoruz. 31 Mart Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteği ve Adayı Nihat Sarı’nın Ak Parti den Belediye Başkanı adayı gösterilmesi sayesinde Dinar Belediye Seçimlerinin kazanıldığını düşünüyorum. Cumhur İttifakı olmasaydı ve Nihat Sarı Ak Partiden aday gösterilmeseydi Ak Partinin seçimi kazanması mümkün değildi. Dedi.

 Dinar Gündem Gazetesi