Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünden Teşekkür Belgesi

Milli Parklar 5

Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünden Teşekkür Belgesi

Milli Parklar 5

Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünden Teşekkür Belgesi
06 Kasım 2017 - 15:36

Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğünden başarılı personel ve hayvan severlere teşekkür belgesi verildi. Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte gönüllü kişi ve kuruluşlarla beraber hareket eden ve ferdi olarak sokak hayvanlarının korunması konusunda çalışmalar yürüten hayvan severlere Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyeler verildi. Bölge müdürlüğü olarak amacımız, toplumda farkındalık oluşturması ve bu çalışmaları yapan hayvan severlerimizin kamuoyuna güzel örnek olmasıdır.

Ayrıca geçtiğim günlerde Akdağ Tabiat Parkında kaçak olarak 2 adet Kızıl vuran avcıları uzun uğraşlar sonucunda yakalayan ve haklarında yasal işlem yapan 3 adet Bölge müdürlüğümüz personeline de teşekkür belgesi verildi.

Afyonkarahisar ilimizde yıllardır sokak hayvanlarına su ve yem veren, yaralı hayvanların tedavisi için gayret gösteren, bakıma muhtaç sokak hayvanların sahiplendirilmesi için emek veren, yani çevresinde bulunan diğer canlıların da farkında olup, onlara karşı sorumluluk duyan ve gayret eden tüm hayvan severlere teşekkür ediyoruz.

Mahmut TEMEL

V. Bölge Md.