Reklam

Muhtarlar Düğünlerde Silah Atılmasına Karşı..

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Düğünlerde silah atanlara karşı tüm muhtarlarla fikir birliği yaparak Silah atılmasına karşı olduklarını açıkladılar

Muhtarlar Düğünlerde Silah Atılmasına Karşı..

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Düğünlerde silah atanlara karşı tüm muhtarlarla fikir birliği yaparak Silah atılmasına karşı olduklarını açıkladılar

Muhtarlar Düğünlerde Silah Atılmasına Karşı..
10 Temmuz 2019 - 20:02
Reklam
Reklam

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Düğünlerde silah atanlara karşı tüm muhtarlarla fikir birliği yaparak Silah atılmasına karşı olduklarını açıkladılar.

 

 

Muhtarlar adına açıklama yapan Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur; "Merkezde 58, Köylerde 22 ve 15 belde'de ise 61 olmak üzere toplam 131 Muhtarımız var, bizler Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği olarak bu konuda fikir birliği yaptık. Düğünlerimizin, Nişanlarımızın , Asker gecelerimizin , Sevinçli günlerimizin üzüntüye dönüşmemesi için, biz Muhtarlar Derneği, Muhtarlarımız olarak bu konuda hassas olacağımıza ve Devletimizin yanında olacağımıza, arkadaşlarımızla fikir birliğine vardık.

 

 

Can kayıpları yaşanmasın, üzülmesinler, kötü sonuçlanmasın diye biz Muhtarlar olarak kesinlikle düğünlerde Silah atılmasına karşıyız diyen Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur; Silah atılmasına Hayır diyoruz dedi.

 

 

Başkan Uygur açıklamasında; "Valimiz Mustafa Tutulmaz beye çok teşekkür ediyoruz. Vali bey şu konuda hassas davranıyor.Can kaybı olmasın, sevinçli günleriniz üzüntüye dönüşmemesi için, tabiki bizde Devletin en uç mahallesindeki insanları, tanıyabilen insanlar olarak bizlerinde üzerimize düşen görev, sorumluluklar olduğunu düşünüyoruz.

 

 

"Bizde bu konuda Vali Beye destek oluyoruz"
Bu konuda Halkımıza destek oluyoruz ve hatta şöyle bişey yapıyoruz, çünkü onların can güvenliğini sağlamış oluyoruz. Onların mutlu günlerini üzüntüye çevirmemeleri içinde elimizden gelen çabayı göstermiş oluyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızdan bize destek veren, teşekkür eden vatandaşlarımız var. Bizde bu konuda Vali Beye destek oluyoruz, Vali beyin talimatları ve bizlerinde söylemiyle vatandaşlarımız dikkate alıyorlar, almaya devam ediyorlar.

Biz her zaman hakımızın yanındayız, sesiyiz, kulağıyız, bu konuda vatandaşımız çok memnun olarak Muhtarlarımızla fikir birliği içerisindeyiz. Muhtarlarımız düğünlerde silah atılmasına kesinlikle karşı, zaten devletin kurumlarıda düğün olduğu zaman kolluk kavetlerinide oraya gönderiyorlar. Bu şekilde de çoğu şeyi aştığımızı düşünüyorum. Düğünlerde kötü durumlarla ve olaylarla karşılaşmak istemiyorsak bizim ve vatandaşların üstüne düşen görev ne ise yapmaları gerekiyor"; dedi.

HABER : AHMET UÇMAK

https://www.youtube.com/watch?v=nFv1dMaQneQ&feature=youtu.be