"mustafa Arslan çalışmalarına Devam Ediyor"

Şube Başkan Vekilimiz Mustafa ARSLAN, teşkilatımızın tevdi ettiği Şube Başkanlığına Aday gösterilmesi ile ilgili çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor

"mustafa Arslan çalışmalarına Devam Ediyor"

Şube Başkan Vekilimiz Mustafa ARSLAN, teşkilatımızın tevdi ettiği Şube Başkanlığına Aday gösterilmesi ile ilgili çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor

10 Ağustos 2018 - 20:31

Şube Başkan Vekilimiz Mustafa ARSLAN, teşkilatımızın tevdi ettiği Şube Başkanlığına Aday gösterilmesi ile ilgili çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

 

 

Bu kapsamda Sandıklı, Kızılören ve Hocalar ilçelerimize ziyaret gerçekleştirdi. İlçe teşkilatlarımız ve üyelerimizle bir araya gelen Mustafa ARSLAN, istişarelerde bulunarak, kongre süreci ve yeni dönemle ilgili ilçe teşkilatlarımızı ve üyelerimizi bilgilendirdi.

 

 

Teşkilatımızın ortak adayı olarak çalışmalarına devam eden Mustafa ARSLAN, ilçelerimizde üyelerimiz ve ilçe teşkilatlarımız tarafından yoğun bir katılım ve büyük bir teveccühle karşılandı.

 

 

İlçe ziyaretleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürlerini de ziyaret eden Mustafa ARSLAN, daha sonra ilçedeki üyelerimizle toplantılar gerçekleştirdi. Vites büyüterek yürünecek yeni dönemin inşasın, kardeşliğin ihyası için çalıştıklarına vurgu yapan Arslan:

 

 

“Teşkilatımızın ve kardeşliğimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun idrakindeyiz. Bu idrakle yeni dönemin inşası ve kardeşliğimizin ihyası için durmadan, yorulmak nedir bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Rabbimiz, adımlarımızı bereketlendirdi. Şu anan değin 11 ilçemizi, merkez ilçede 130 civarında okul/kurumumuzu ziyaret ettik, kardeşlerimizle buluştuk. Yıllardır yaptığımız çalışmalarımız neticesinde, rakiplerimizi katlayan rakamlarla fark attık yetkili olduk, birilerinin başını döndürecek kadar etkili olduk, rakiplerimizin bile reddedemeyeceği marka olduk. Birlikte güzel işler yaptık, Türkiye’de örnek gösterilen projelere imza attık. Yetkinin, etkinin, gücünün zirvesinde olan sendikamızı, yeni hedeflere, yeni ufuklara taşımanın heyecanıyla birlikteyiz. İçinde bulunduğumuz süreç, bizim için “Zirveden yeni ufuklara, hedeflere yürüyeceğimiz” kutlu bir besmeledir. Biz birlikte güçlüyüz, biz birlikte geliyoruz, biz birlik için geliyoruz, Rabbimizin izni, teşkilatlarımızın destek ve kararlılığı, üyelerimizin teveccühü ile biz geliyoruz.” dedi.

Yeni dönemi inşa etmek için gerekli sendikal tecrübe ve birikime sahip olduklarını ifade eden Mustafa ARSLAN,

Hedefimiz kardeşliğimizin ihyasını esas alan, daha güçlü bir dönem inşa etmektir, dedi.

EĞİTİM BİR-SEN

AFYONKARAHİSAR 1 NOLU ŞUBE