Parsak,"türk Milliyetçiliği’nin Yegane Siyasi Partisi Mhp ’dir!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP'nin kuruluşunun 49

Parsak,"türk Milliyetçiliği’nin Yegane Siyasi Partisi Mhp ’dir!"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP'nin kuruluşunun 49

Parsak,
08 Şubat 2018 - 22:46

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP'nin kuruluşunun 49. Yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Parsak, MHP'nin var olduğu günden bu yana yalnızca Türk milletinin ve devletinin hizmetinde olduğunu belirtti. Parsak mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ’NİN YEGANE SİYASİ PARTİSİ MHP’DİR!

 

8-9 Şubat 1969 ‘da ’Türk Milliyetçiliğinin yagane siyasi partisi olarak kurulan ve Evvel Allah’ın izniyle bu mümeyyiz vasfını ilelebet koruyacak olan Partimiz MHP’nin kuruluşunun 49. yıl dönümü kutlu olsun.

 

"MHP, Türk milletinin bekası için canını feda eden şehitlerin varlığından güç bulmaktadır. Türk milleti var olduğu sürece MHP'de var olacaktır. MHP sadece bir siyasi hareket değil manevi varlığı olan kurumsal bir yapıdır. Bu kutlu yapının ve Türk Milleti'nin varlığı için 5 bin ülkücü şehit olmuştur. 9 Şubat 1969 yılında partimizin temellerini atan rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve ülküdaşlarının bize emanet ettiği MHP bugün liderimiz Devlet Bahçeli ve ekibi tarafından emin ellerde yoluna devam etmektedir. Tüm bu duygu ve düşüncelerle davamız yolunda şehit olan ülkücüler başta olmak üzere Başbuğumuz Alparslan Türkeş, parti kuruluşunda yer alan rahmetli ülküdaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerken, tüm ülkücü camiaya selam ve saygılarımı sunarım."

google.com, pub-7798814850935806, DIRECT, f08c47fec0942fa0