Yaşar Karakaya Evcileri Ziyaret Etti

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya beraberindeki ziyaret heyeti ile Evciler ziyareti yaptı

Yaşar Karakaya Evcileri Ziyaret Etti

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya beraberindeki ziyaret heyeti ile Evciler ziyareti yaptı

Yaşar Karakaya Evcileri Ziyaret Etti
11 Haziran 2018 - 19:40

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya beraberindeki ziyaret heyeti ile Evciler ziyareti yaptı.

Yapılan ziyarette ; vatandaşla konuşan Milletvekili adayı Yaşar Karakaya şu konulara değindi;

Güç Kiloyla Olmaz, İnançla Olur

Geçtiğimiz akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan, NTV ve Star TV ekranlarında yayınlanan 'Seçime Doğru programında Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in sorularını cevapladı. Çelik'in "Saadet Partisi sizce neden bu kadar sert bir muhalefet yapıyor? Bu kadar birlikte aynı çok benzer tabanlarda görev yaptınız. Sizin davetinize icabet etmedi karşı ittifakta yer alıyor. Kırgın mısınız en azından?" sorusuna Erdoğan, "Hiç girmeyelim Nazlı hanım. Niye kırgın olayım ki onların kilosu belli zaten. Hiç konuşmaya gerek zamanımızı da almasın." şeklinde cevap vermişti.

Fabrikaları kapatarak Afyon Sekayı kapatarak siz Türkiye’yi güçlendiremezsiniz. Güç inançla ölçülür. Güç düşünceyle fikirle ölçülür. Güç müteşebbis bir ruhla ölçülür

Obezite Olmuş Haberi Yok, Ayakta Duramıyor

Ekonomi büyüyor, gözünüz görmüyor mu kör müsünüz diyorlar bize

"Ha bire yiyorlar. Obezite hastalığına tutulmuşlar. Ama adam ayakta duramıyor, niye? Adalesi yok. Sen bu kiloyu kaybettikten sonra adama biraz egzersiz yaptır. Bak o zaman canlı bir sanayiyle karşılaşacaksınız. Modern bir sanayiyle karşılaşacaksınız. Çiftçimizin yüzü, besicimizin yüzü, esnafımızın yüzü gülecek. Obezite olmuş bir ekonomi üretim yapamaz. Bu tip sahalara giremez. Gençlerimize gelmiştim. Gençlik bizim geleceğimiz.Gençlerimizin iyi yetişmesi lazım.

Değiştir Saadet Gelsin

İktidar olmak veya iktidarda kalmak için her şey mubah hale geliyor yani…

Önce bunun değişmesi gerekiyor. Bir parti için iktidarda olmak veya olmamak, kazanmak veya kaybetmek ölüm kalım gibi gözükmemeli. Şimdi maalesef öyle gözüküyor. İktidar için her şey mübah olmamalı. Kendileri metal yorgunluğunu dile getirdiler. Metal yorgunluğu demek artık o maddenin kullanılamaz hale gelmesi demektir. Bunu kendileri teşkilatlarda zannediyorlar.

Ama öyle değil. AK Parti’nin politikaları, ülke problemlerini çözemiyor. İşsizliği nasıl önleyeceksiniz? Bugünkü ekonomik politikalarla işsizliği önleyemezsiniz. Hâlâ fabrikalar satılıyor, hâlâ tarıma gereken önem verilmiyor, sadece ihracatla övünüp ithalatı ağızlarına almıyorlar. İşte bu metal yorgunluğu. Dış politikada aynı şeyler. Ciddi bir tarzda gidip ne Avrupa ne Amerika’yla konuşamıyorlar. Heyheylenmek konuşmak değildir. 30 tane fasıl açılmış, 1 tane çözülmüş, 29 tane yok. ‘Avrupa bize düşmanca davranıyor’ diyorlar. O zaman vazgeç. Amerika, bizim bölgemizde terör estiren gruplara destek veriyor. ‘Böyle müttefiklik olur mu’ diyorlar. Olmaz, vazgeç. Değişikliğe ihtiyaç var. Zihinsel değişikliği 15-16 yıldır iktidarda bulunan parti yapamaz, yapamıyor zaten. Tayyip Bey’in etrafındakiler hep değişiyor, değiştiriliyor.