31 Mart Yerel Seçimleri Milletimize Hayırlı Olsun...
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

31 Mart Yerel Seçimleri Milletimize Hayırlı Olsun...

31 Mart 2019 - 00:11

Bugün cumartesi yaklaşık yarım saat sonra tarihler 31 Mart'ı gösterecek… Bu şu demek oluyor, hep birlikte Pazar günü sandığa gidiyoruz.

 

 

Şimdi sizlerle birlikte gelin seçin analizi yapalım...

 

Öncelikle şunu belirteyim ki seçimlerde sosyal medya'yı tüm parti ve başkan adayları çok iyi değerlendirdi.

 

Evet ne kadar sosyal medya iyi kulanılsada kullanılsın şüpesiz olarak, Kararı verecek olan kuşkusuz millet..
Milletimizin vereceği karara da saygılı olmak durumundayız. Hangi kararı verirse versin!

 

 

Seçimlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını Allah’tan (C.C.) temenni ediyorum…

 

 

Evet sizler merak ediyorsunuz şimdi değilmi?**
Acaba Belediyelerde seçimi hangi parti kazanacak ??

 

 

Şimdi doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ama bir gerçek var ki bu seçimde kazanan ve kaybeden Türkiye olacak bunu hepimiz bilmeliyiz.

 

 

Tüm yerel seçimlere baktığımızda bizim gözlemlerimiz ile Ak Parti'nin en son yerel seçimlerden aldığı Oy % 49, MHP'nin aldığı Oy % 42 , CHP'nin % 5.3 , Saadet Partisinin % 1 , BBP 'nin ise % 0.6 tabiki şimdi hesap yapacak olursak eğer, İyi Partinin şu an halu hazırda % 23 oyu var, Normal analizlere göre seçimi Ak Parti rahatlıkla alacak gibi gözüküyor. Ama partiler içi dağılmalar, küskünler, başka partilere kayanları hesap edecek olursak , yarın yapılacak seçimi işte bu kümedeki insanlar belirleyecek gibi gözüküyor.

 

 

Mehmet Zeybek; "Ak Parti Adayı zeybek seçim sürecinde çok iyi çalıştı. Yiğidi öldür ama hakkını yeme terimini kullanmam gerekiyor. Evet bizler analiz yaparken adayların kişiliği ve karakterini ön plana alacak olursak eğer, Zeybek tam anlamı ile mütevazi, saygılı, tuttuğunu koparan, dürüst, çalışkan ve başarılı bir insan,, eğer bir söz vermişse kesin olarak sözünde duracaktır, ben zeybek'e sonuna kadar her konuda güveniyorum".

 

 

Evet belediye başkanı kim olursa olsun, Allahım Afyonkarahisar ve bizlerin hakkında hayırlısını versin. Hayırlısı kim ise o olsun, ama son sözüm şudur ki, yapılan hizmetleri kim olursa olsun, nankörlük yapıp unutmasın.. Recep Tayyip Erdoğanı unutmasın, reis unutulacak insan değil, hatırlatmak istedim..
Sağlıcakla kalın...

YORUMLAR

  • 0 Yorum