AFSÜ'YE NELER OLUYOR..!!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

AFSÜ'YE NELER OLUYOR..!!

27 Kasım 2019 - 12:02

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi (AFSÜ)'de, Porf. Dr. Nurullah Okumuş'un atandığı günden bugüne skandal üzerine skandal yaşanmaya devam ediyor. Tüm vatandaşların yoğun sikayeti ve Whatsaap ihbar hattına yapılan şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor.

 
 
Haber merkezimize her gün farklı bir konu hakkında ihbar ve şikayetler geliyor. Vatandaş çaresiz ne yapacağını bilmiyor. Porf. Dr. Nurullah Okumuş; çok iyi mütevazi bir hocamız, ama hastanede anlaşılan Hocamızın iyi niyetini suistimal edenlerin çok fazla olması, önce hastane ve hastalara, sonra Afyonkarahisar’a zarar veriyor.
 

 

Geçenlerde hastaneye gittim, şöyle kendi gözümle göreyim dedim. Personel sıfır not aldı. Eline sigarayı ve cep telefonunu alan çalışanlar sağda solda kendi havasında, uzun zamandır yazayımmı yazmayayımmı derken, aslında yazmamızın daha doğru olduğunu düşünerek hastanenin gün geçtikçe personeli başta, tüm cihazların bozulduğunu görmek bizleri çok üzdüğünü söylemek isterim.
 


Ameliyathaneden çıkan hastalar vatandaş ile aynı asansörle servise alınıyor, evet asansör arzalı, Tomografi cihazları arzalı, yürüyen merdivenler arzalı, elinizi neye atarsanız elinizde kalıyor. Hastane Allaha emanet bir şekilde hizmet veriyor. Bu köşe yazısını yazdığımda ise ihbar ve şikayetlerin daha’da çok artacağını biliyorum.
 


 
 Allahım Porf. Dr. Nurullah Okumuş’a yardım etsin. Buradan saygı değer hocamıza sesleniyorum. Sayın Hocam artık bazı aksaklıkları gidermenin vakti geldi. Sizi çok seviyorum, ama sevgi hastaneyi mükemmel yapmıyor. Evet ufak defek her hastanede sıkıntılar olur. Ama AFSÜ’de artık sıkıntılar bini aştı. Bir gün çaktırmadan hastane içinde gezin, vatandaş gözü ile bakın beni anlayacaksınız. Aslında yazacağım o kadar çok şey var ki, bunları benim yazmama gerek olmadığını Hocamızın her şeyden haberi olduğunu bildiğim için fazla derine inmicem. Sadece bozuk olan personel ve cihazların bir an önce tamir edilmesi gerektiğini söylemek istiyorum.
Saygılar Allaha emanet olun…
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • AFSÜLÜ HOCALAR
    7 ay önce
    Evet her yet dökuluyor.Hocalar ek ders ücretlerini zamanında alamıyor.Ögrenci işleri programı dökuluyor.Notlar birbirine giriyor.Ögrenci.isleri paogramı basit ve kalitesiz.Sıstem işlemiyor.Daha neler neler