AFYON NÜFUS İLÇE MÜDÜRÜ MUSTAFA OFLU...
Reklam
Reklam
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

AFYON NÜFUS İLÇE MÜDÜRÜ MUSTAFA OFLU...

30 Temmuz 2021 - 21:46

Afyonkarahisar'da tüm insanların işinin mutlaka düştüğü bir kurumun müdüründen bahsedeceğim.
İlçe Nüfus Müdürü Mustafa Oflu; Diğer bir adıyla vatandaşların Muhtarların abisi. 


2003 Yılından bugüne kadar güler yüzü ve samimiyeti ile gönülleri feth eden Müdür Mustafa Oflu, Muhtarlar, Evlendirme Memurlukları ile Belediye Başkanları, Köy Muhtarları, Tüm Devlet Kurumları ile istişareli ve uyumlu çalışarak kendinden söz ettirmesini başaran bir isim olduğunu belirtmek istiyorum.Nüfus İl Müdürlüğüne gelen tüm vatandaşların takdirini alan, tüm vatandaşları dikkate alıp, sevilen bir Müdür olarak yıllardır gönüllerde taht kurdu.Nüfus İl Müdürlüğünde personel arasında uyum sağlayan, işinin en iyisini yapan, kurumun abisi olarak hep takdir toplayan bir isim olmayı başardı.Afyonkarahisarımıza gelen yeni Nüfus İl Müdürü Erkan Tanyeri'nin kişiliği, karakteri, çalışkanlığı, dürüstlüğü ile bir uyum içine giren İlçe Nüfus Müdürü Mustafa Oflu, Valimiz, canımız, abimiz, Gökmen Çiçek'in büyük destekleri ile yenilenen Nüfus İl Müdürlüğünde başarıyı omuzlayan isim oldular.Bizler uyum içinde çalışan devletimizin kurumlarını takdir etmek, çalışkan müdürlerimizi başarılarıyla övünmek ve yazmak zorunda olan basın mensuplarıyız.


Devletin tüm kurumlarında bu uyumu yakalayan ve çalışkan, başarılı müdürlerimizin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek'e çok ama çok teşekkür ederiz.Evet; Mustafa Oflu Merkez Nüfus İlçe Müdürümüz...
Vali Ahmet Özyurt, Vali Muzaffer Dilek, Vali Nevzat Sinan, Vali Haluk İmga, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Vali Hakan Yusuf Güner, Vali Aziz Yıldırım, Vali Mustafa Tutulmaz ve Valimiz Gökmen Çiçek gibi Valiler ile çalışmış,  Üstün başarı, Başarı, Tadir belgeleri almış bir müdür olduğunu öğrendim. Nice Nüfus İl Müdürleri Zehra Narlı, İsmail Hakkı Ulu, Naci Avşar, İlhan Eser ve mevcut müdürümüz Erkan Tanyeri gibi müdürlerle çalışan, kurumda kendini sevdiren, nadir insanlardan biri, Nüfus İlçe Müdürümüz Mustafa Oflu...Evet geçtiğimiz günlerde bir müdürümüzü köşe yazıma taşıdım. Çok telefonlar aldım. 

Şimdi araştırmacı gazeteci ve yazar olarak başarılı müdürleri kaleme almak gerektiğini söylemek ve yazmak istiyorum.


 
Bakalım gerçekten başarılı ve çalışkanlığı ile gönülleri kimler feth etmiş hep birlikte çalışkan müdürlerimizi yazacağız.. Ben çoğu kez söylerim iyi insanlar anısı ve güzellikleri ile; Kötü insanlar ise Anası ile anılırmış. Annesi iyi olan tüm insanlara selam olsun..

YORUMLAR

  • 0 Yorum