BAŞKAN MEHMET ZEYBEK DÜŞMANLARI, BOŞ DURMUYOR..!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

BAŞKAN MEHMET ZEYBEK DÜŞMANLARI, BOŞ DURMUYOR..!

16 Ekim 2019 - 01:35

Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek abimizin içerde çok düşmanlarının olduğunu söylemek ve dikkat etmesi gerektiği için, köşe yazısı yazmam çok önem arz ettiği için, bu köşe yazım, ve sıradaki köşe yazım Mehmet abi ve sevenlerine, sevmeyenlerine gelsin...Tarihçiler, Osmanlı tarihine damga vuran padişahların ölüm nedenleri ve nasıl öldürüldüklerini açıkladıklarında bu işin ne kadar gizemli olduğu, düşmanın hep içeriden biri olduğunu bilmek tüylerimizi diken diken etmeye yetiyor.Şimdi geçmişe bir göz attığımızda; Birinci Kosova Savaşı'nın sonunda, Sırp Kralı Lazar'ın damadı Miloş Obroneviç padişahın huzuruna çıktığı sırada göğsünde sakladığı hançeri Birinci Murad'a saplayarak sultanı öldürüyor. Osmanlı tarihinin en gizemli ölümü arasında yerini alan, Fatih Sultan Mehmet, Mayıs 1481'de Mısır Memlük Devleti üzerine sefere çıktığı sırada hiç bir hastalığı yokken, bir derdi sıkıntısı yokken, aniden rahatsızlanıyor ve aradan 1 kaç saat geçtikten sonra ölüyor. O zamanın hekimleri, ulemaları her kim varsa ölüm nedenini asla öğrenemiyor.Bu arada gizli öldürülen padişahlar varken, birde en önemlisi ise aileden dost görünüp, düşanın olmadığı, içeriden birilerinin olduğu ölümler arasında yerini alan II. Bayezid, düşünsenize öz oğlu Yavuz Sultan Selim tarafından içeceğine zehir katmak suretiyle, öz babasını zehirleyerek öldürüyor. Allah tabiki bunu oğlunun yanına kar olarak bırakmıyor. Yavuz Sultan Selim, Amansız bir kanser hastalığına yakalanıyor. O Kadar çok acı ve ızdırap çekiyor ki, Ölümü hiç o kadar kolay olmuyor. 21 Eylül 1520'yi 22 Eylül'e bağlayan gece kanser hastalığından dolayı ölüyor.Kanuni Sultan Süleyman, 1566'da Sigetvar Kuşatmasının son günü yine hiç bir sıkıntısı hastalığı, derdi telaşesi yokkken beyin kanamasından dolayı ölüveriyor.Bu ölüm vakası her şeyden daha önemli, Afyonkarahisar Belediye Başkanım Mehmet Zeybek abim özellikle bu ölüm vakasını mutlaka bir yere not etmesini tavsiye ediyorum. Nedenine gelince, Mehmet abimin tüm düşmanları içeride olan, onu çok seviyormuş gibi görünen, dostu gibi, abisi gibi, faydalı bir insan gibi, yani kısacası yaver gibi göründükleri için bu ölüm vakası çok önem arz ediyor. 


II. Osman, Yani bizim bildiğimiz Genç Osman, Canı kadar çok sevdiği arkadaşı ve güvendiği tüm dostları tarafından, Sadrazam Davud Paşa ve yanındakiler ile birlikte kementle boğularak, öldürülüyor. Yani düşünsenize Genç Osman en çok sevdiği dostu, arkadaşı, yaveri tarafından boğularak öldürülüyor.Aynı şekilde; Sultan İbrahim'i yeniden tahta çıkarmak isteyenlerin sayısı artınca, Kösem Sultan ve devletin ileri gelenleri ve Sultan İbrahim'in asla bunlar bana yanlış yapmaz dedikleri kişiler tarafından 18 Ağustos 1648'te boğdurularak öldürülüyor.III. Selim ise , tahta çıkınca aynı ekipten olan, ama tahta çıkarılmayan dördüncü Mustafa tarafından, verilen emri yerine getirenler tarafından, 28 Temmuz 1808'de alenen ve resmen öldürülüyor.  
Ve yine güvendiği dostları tarafından Sultan Abdülaziz, tahttan indirildikten birkaç gün sonra odasında bilekleri kesilmiş bir halde ölü bulunuyor.Şimdi buaradan FETÖ Terör örgütü üyelerinden nefret eden, Onlara yardım ve yataklık eden insanlardan Başkanım Mehmet Zeybek'in nefret ettiğini biliyorum. Sayın Başkanım Mehmet Zeybek'e buradan Padişahların ölüm nedenlerinden yola çıkarak, şunu söylemek istiyorum.

Aman başkanım, sen temizlik operasyonu yapacaktın, Şimdi onlar sana temizlik operasyonu planlıyorlar, ama düşman içerde sana her türlü oyunlar, kumpaslar, düzenler, planlar yapmaya çalışıyorlar. Allah rızası için dikkat et başkanım... K24B25A4B, K24B25A3A, K24B25A3B, K24B25A3D, K24B25A3C
Allaha amanet olun....

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • fatih
    9 ay önce
    bravo abi yazılmayani konusulmayani yazmışsın belediye fetocu kaynıyor