Bizim Saffetçi Oldu Nihatcı..!!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

Bizim Saffetçi Oldu Nihatcı..!!

05 Mayıs 2019 - 21:33

Dinar İlçemizde kendini gazeteci olarak gören, yazdığı köşe yazıları ile yaşlandığını kanıtlayan Hilmi Çalışkan amcamız yazmış, ama üç yıldır yayın hayatına devam eden vede son günlerde kendini büyük başarılarla kanıtlayan Gündem Gazatesi Tahsin kardeşimi yazmayı unutmuş, her halde artık yaşlılığın vermiş olduğu hastalıklar boy göstermeye başlamış olduğunu görüyoruz.

 

Şimdi soruyorum Sayın Hilmi Çalışkan amcamıza?,

Dinar eski Belediye Başkanı Saffet Acar'a onlarca kitap bastırdın, burada belediye'yi ne kadar zarara uğrattığın ve bu işi rant kapısı haline getirdiğini biz bilmiyormuyuz  zannettin?. Şimdi Afyonkarahisar'dan gelen gazetecilere ilan ve reklam bedeli karşılığında fatura kestiklerini iddea ederek tüm Afyon Basınını bu şekilde lekelemeye hakkın olmadığını bilmiyormusun?, Peki sen Belediye'ye bastırdığın kitapların parasını verdinmi?, veya fatura kestinmi..?

 

 

Bir zamanlar eski berbere traş olan amcamız, şimdi yeni berber mi arıyor kendine acaba?, Bizi Hilmi Çalışkan amcamız evine davet etti. Sohbet etmiş çayını içmiştik. Şimdi bu tür yazıları yazmak onun aklındanmı yoksa başka birilerinin gazı ile mi yazdı çok merak ettim doğrusu, Bir zamanlar Eski Belediye Başkanı Saffet Acar için metiyeler yazan ve söylüyen, Onun karşısına çıkan adayı kötüleyen amcamız, ne zamandan beridir Nihat'cı oldu merak ediyoruz?.

 

 

Emekli olan bu amcamız Emekli maaşı yetmiyor mu da Afyon Basınının kazandığı paraya göz dikiyor. Çalıştığı gazeteyi öven, ayrıldıklarını döven, dövemediğine söven bu amcamız çok büyük ayıp etti. Madem Umut Gazetesinde yayınladın köşe yazsını, neden şimdi yazıyı kaldırdın çok merak ediyorum. Bir zamanlar Saffet Acar'ı düşündüğünü söyleyen ve özellikle bana kamera karşısında röpörtaj veren bu amcamız, şimdi nasıl oluyor da Nihat Sarı Başkanımıza direktif verip, onu düşündüğünü ima ederek, yüz vermeyin dinar basını hariç başka gazetecilere diyor.

 

 

Ne o Sayın Amcamız şimdi'de kitap bastırma sırası yeni başkanamı geldi. Ama şunu unutma Nihat Sarı seni ve senin gibilerini çok iyi biliyor. O Yüzden havanı alırsın şimdiden söylüyeyim. Ayrıca bu saatten sonra seni yakından takip edeceğim, kitabın bir daha basılırsa ilk haberinide ben yapacağım. Senin için Dinar'a özel gazete çıkaracağım gerekirse, Hilmi amcam benim..

 

 

Afyonkarahisar Dinar İlçesi yoksa farklı bir ilemi ait, Dinar ister kabul, ister kabul etme, Afyonkarahisar'ın İlçesi, ve Afyonkarahisar Basını tüm İlçelerini, beldelerini, köylerini bir kapsama alanına alıyor. Bizler gazeteci olarak Afyonkarahisar'ın tüm ilçeleri ve belde belediye başkanlarını takip etmeye devam edeceğiz..

 

 

Haaa bu arada Afyonkarahisar Basınının kameralarına konuşmuştun, neden Afyon basını evine davet ettin, Sonrada kalkıyor Afyonkarahisar basınına karşı yanlış ifadeler kullanıyorsun.??? Şimdi bu köşe yazımın altına Hilmi Çalışkan amcamızın röpörtajını ekliyorum. Ve haber lingini gönderiyorum.. Unutma Hilmi amca söz uçar video ve haber kalır........
Saygılar.....

https://youtu.be/85dr6zCA2aM

https://www.afyonyerelbasin.com/dinar-hukumet-tarafindan-hak-ettigi-yatirimi-alamiyor-42280.html

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum