BU ÜLKE NE SEDAT PEKER'LER GÖRDÜ..!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

BU ÜLKE NE SEDAT PEKER'LER GÖRDÜ..!

11 Haziran 2021 - 14:39

Türkiye genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar'da da milletin ağzına sakız olan suç örgütü lideri Sedat Peker'in yayınladığı videolar ve yaptığı açıklamaları, Ülke gündemini deyiştirmeye yetti.


 
Bu kapsamda Afyonkarahisar'da suç örgütü kurmak, veya bağlantılı olan kişilere yönelik operasyonların devam ettiği, bizlere gelen bilgiler arasında yerini alıyor. Başarılı İl Emniyet Müdürümüz Ali Temiz'de Afyonkarahisar bağlantılı olan kısmında, suç örgütüne yönelik başarılı çalışmaları ile bu süreci yakından takip ediyordur.


 
Türkiye genelinde İstanbul merkezli, Sedet Peker bağlantılı başlayan suç örgütüne yönelik operasyonları, İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu'nunda takipcisi olduğunu anlayabiliyoruz.


 
Peki bu suç örgütü lideri'nin başlattığı videolar bu ülkeyi ne kadar daha kaos'a sürükleyecek.?, filimin başımı, sonumu?, yoksa bu yaşanan gelişmeler bir fıragman'dan ibaretmi? sorusunu sorabiliriz.


 
Şu bir gerçek ki vatandaşlarımız asla bir suç örgütü'nün anlattıklarına inanacaklarını zannetmiyorum. Türk milleti asildir, akıllıdır, devletini sever. Her ne açıklamalarda bulunsada bir suç örgütü lideri, her ne kadar inandırıcı gibi gözükse de, ülkesi aleyhine, Türkiye dışından konuşan alaycı bir uslüp ile rajon keseceğini zanneden bir suç örgütü liderine inanacaklarını zannetmiyorum.


 
Nedenine gelince; 1. suç örgütü lideri vasfını taşıması, 2. Gerçekleri yazan gazetecilere çakma gazeteciler diye alay etmesi, 3. Türkiye düşmanı bir devletten, ülkesi aleyhine küçük düşürücü itamlarda bulunması, 4. FETÖ taktiği kullanması, 5. Ak Parti hükümetini hedef alması gibi nedenleri sıralayabiliriz.


 
Bu ülke üzerinden oyun oynayanları, darbe girişiminde bulunanları, bu güzel ülkemizin insanları yaşarayarak gördü. Kendini suç örgütü lideri olduğunu belirten bu kişinin yaptığını bir zamanlar FETÖ'cü diye tabir ettiğimiz vatan hainleride yaptı.


 
Diyorlar ki.? Devlet bu konuya sessiz kaldı.! Türkiye Devleti hiç bir konuya sessiz kalmaz, benim çok meşhur bir sözüm var; "Ocak'da köttü var, her şeyin bir vakti var" zamanı gelince yüce Türk Milleti'de, Devleti'de gerekeni yapar. Kimsenin yaptığı yanına asla kar kalmaz.


Bu iş pazar'a kalır amme velakin mezara kalmaz beyler, Suç örgütü üzerinden siyaset yapanlar, Türkiye devletini küçük duruma düşüreceğini zanneden zavallılar, bu millet size her zaman sandık'ta cevap verdi, vermeye devam edecektir.


Erken seçim çığırtkanlığı yapanlara güney'de olduğu gibi kuzey'de de, doğu'da da, batı'da da gereken cevap verilir, şüpeniz asla olmasın.


Biz vatanımız için, devletimiz için ölen milletin evlatlarıyız.. Sağlıcakla kalın..
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum