CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE BAKAN SOYLU'YA AÇIK...
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE BAKAN SOYLU'YA AÇIK MEKTUP..!!

20 Kasım 2020 - 22:34

Sayın Cumhurbaşkanım ve Saygıdeğer Bakanım;

Ak Parti hükümeti kuruldu kurulalı, böyle oyun ve böyle düzen görmedi.


At izi Eşşek izi ile karıştı be, Cumhurbaşkanım ve Saygıdeğer Bakanım..


Ak Parti kadrolarına sızmış vatan hainleri, cebini dolduran hırsızlar türemiş.

Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden değil, onun  adı altında yanlış iş tutar olmuşlar.


FETÖ Terör örgütleri ile iş tutmuşlar, Borsa oluşturup harcamışlar Ak Partiyi, yemişler FETÖ'cüleri, savunmuşlar vatan hainlerini.


15 Temmuz'da boşu boşuna şehit vermiş bu vatan, boşuna sokaklara çıkmışız be, sayın Reisim, Sayın Bakanım; Menfaat icabı harcamışlar güzel Ak Partimizi, yazık etmişler.


Artık CHP'ye değil, kendilerine saldırmış, bir birlerini "yer" haline gelmişler, düşenin dostu olmaz deyip, bir tekmede onlar vurmuşlar be Sayın Cumhurbaşkanım, değerli Bakanım..


FETÖ’yle değil, kendi kadroları ile savaşmış, kriptolar ile gerçek Ak Partililer bir birine girmişler, davayı 3 Kuruşa satmışlar be Cumhurbaşkanım, saygıdeğer Bakanım..


Adalet ve Kalkınma Partisi adı altında; Vekil ettiklerimiz ne adaletli davranmış ve kalkınmışlarda, kalkınmışlar Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Adalet dediğimiz, Kanunların, kanunsuzlaştığı, Şahsi kin ve nefretleri uğruna insan harcadıkları, kripto olan hakim ve savcıları neden bitirmediniz, neden Ak Parti Milletvekilleri, bunları kendi uşakları gibi kullandılar?, Sayın Cumhurbaşkanım, Değerli Bakanım..


Canımızdan çok sevdiğimiz, Afyonkarahisar ve Türkiye için canını dişine katmış Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nu harcamaya kalktılar, Ak Parti Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve nice davasında olan yiğitleri harcamışlar be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Eskiden su İçerdik testiden, şimdi testiyi kırdılar, susuz ve Ak Partisiz bıraktılar bizi be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Sizin harcadıklarınıza sahip çıktılar, kovduklarınıza kol kanat gerdiler, Devletin içine Cumhurbaşkanımıza küfür edenleri soktular, kamu'da sabıkalı hırsızları müdür ettiler, dürüstleri harcadılar be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Ali Özkaya dedik, kalbi kaya oldu, Yurdunuseven dedik, yurdunun insanına düşman oldu, FETÖ ile kol kola gelen, ihaleye fesat karıştıran, kamu'yu zarara uğratanlara açık açık destek verdiler, bizi bize kırdılar be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Hakimlere istikamet göstediler, Savcı ile kol kola girip, yanlışı savunup, dürüst Gazetecileri perişan ettiler, kardeşi kardeşe kırdırdılar be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Bu düzen böyle gitmez, sizler yanlızsınız, mücadele veren sizlersiniz, gerçekleri bilmeyen sizler, yola çıktığınız yanlış insanlara güvenen sizlersiniz, Bu insanlar bizleri bugün harcıyorlar, inanın yarın sizleride harcayacaklar, Cumhurbaşkanımızın adını kullanarak sizide bizide bitirecekler, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım..


Biz kanımızın son damlasına kadar bu kale'nin içine girmiş ve içerden feth etmek isteyen vatan hainleri, Ak PARTİ Düşmanları, partiyi bölmek isteyenlerle uğraşacağız, işin ucunda ÖLÜM dahi olsa uğraşacağız, sizler içerdeki düşmanları bilin, ne olur, Su UYUR düşman UYUMAZ be, Sayın Cumhurbaşkanım, Saygıdeğer Bakanım, 

Allaha emanet olun, artık kötülere DUR deyin. Sağlıcakla kalın...

YORUMLAR

  • 0 Yorum