DR. HÜSEYİN ATLI'YA OYNANILAN OYUNU BOZMAK GEREKİYOR.!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

DR. HÜSEYİN ATLI'YA OYNANILAN OYUNU BOZMAK GEREKİYOR.!

01 Ağustos 2021 - 17:55

Afyonkarahisar Çay İlçemizin değerli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı'dan bahsetmek istiyorum.Daha düne kadar hakkında çok ağır eleştiri niteliği taşıyan haberler yapmıştım. Haberlerin yapılması noktasında eski Belediye Başkanlarından ve Ak Parti İGM üyesi olan bir kişinin fazlası ile gaza gelip haber yaptım. Bu kişinin azmettirici, sapık ve kişiliksiz insan olduğunu öğrendim, ama biraz geç oldu. Eski Kral Fm ve Radyo programcısı, eski Antalya Havadis Gazetsinden Mehmet Kardeşim ile beraber Dr. Hüseyin Atlı'nın yanına gittik. Sohbetimizde Mehmet kardeşimin üstün insan pisikolojisi ile Dr. Hüseyin Atlı'yı nasıl bulduğunu sordum.?Mehmet kardeşim Başkan Hüseyin Atlı'yı daha yeni tanımasına rağmen hakkında; "  Gariban dostu ve vatansever bir insan olduğunu söyledi. Düşüncelerinde Çay İlçesi halkının Dr. Hüseyin Atlı'nın değerini bilmesi gereken nadir insanlardan biri olduğunu, şimdiye kadar tanıdığı yüzlerce belediye Başkanı olmasına rağmen Dr. Hüseyin Atlı'nın kişilikli ve karakterli bir yapıya sahip insan olduğunu vurguladı.Yangında Şehit olan bir Çaylı İtfaiye eri'nin ailesine verdiği değer ve yardımlardan dolayı Başkan Dr. Hüseyin Atlı'ya işte Başkan dediğin böyle olur. Allah ondan razı olsun, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisine dedi.
Evet daha düne kadar hakkında yaptığım haberler ile gündeme gelen Başkan Hüseyin Atlı , neden şimdi benim nazarımda değerli bir insan oldu bahsetmek istiyorum.Öncelikle Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı ile aramızın düzelmesi ve gerçeklerin ortaya çıkması noktasında öncülük yapan  Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek'e çok teşekkür ederim.Yaptığım araştırmalarda gerçek FETÖ Terör örgütü sempatizanı ve onlar ile iş tutmuş, onlar ile yol arkadaşlığı yapmış, gerçek kötü insan, ama bukelamun gibi kendini gizlemiş, Azmettirici ve Ak Parti Milletvekillerinden birini kullanarak Avukatlığını yaptırarak, işlemiş olduğu suçları başka insanların üzerine atan bu eski belediye Başkanı ve yeni İGM üyesi, kişiliksiz bir insanın söylediklerine inandığım için bu köşe yazısını yazma ihtiyacı duydum.
Önümüzdeki günlerde bu Ak Parti İGM üyesi ve eski belediye Başkanlarından bu kişinin bağlantıları, kurguladıkları , kameralara takılan görüntüleri, hakkında bilinmesi ve öğrenilmesi gereken  tüm gerçekleri belgeleri ile sizlere aktaracam.O Kadar haber ve yazı yazmama rağmen dik duruş gösteren Dr. Hüseyin Atlı'dan öncelikle özür dilerim. Bir insana yakışanı yaptı. Göreve geldiği günden bugüne kadar başarılı çalışmaları ve yeşil Çay İlçesine ne kadar sevdalı bir insan olduğunu hizmetleri ile kanıtladı. Allah ondan razı olsun.Bu köşe yazımızı biraz kısa tutacam; ilerleyen günlerde ve yazılarda daha derinlere ve hüseyin atlı üzerinden oynanılan oyunları ve gerçekleri anlatmaya ve yazmaya devam edeceğim. İşin içinde ölüm dahi olsa, kimsenin yazamadığı ve paylaşamadığı videoları paylaşacam. İnsan kullanmak, dürüst gazetecileri harcamak neymiş gösterecem. Allah doğruluktan ve dürüstlükten ayırmasın bizim gibi gazetecileri diyor, şimdilik saygılarımı sunuyorum.

Bu yazı daha burada bitmez, Saygılar..

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ömer lütfi Doğanay
    1 ay önce
    Dr Hüseyin Atli aynı zamanda Çay Belediye başkanıdır,gariban dostudur,aynı zamanda petrol ofisi vardır inşaat işiyle uğraşmaktadır,ne paraya nede makama ihtiyacı vardır o bir çaylı dır hizmet için yollara düşmüştür,allah onu başımızdan eksik etmesin,meyve veren ağaç taşlanır derler,bizler Hüseyin Atli hocamıza gönül vermiş insanlarız ve sonuna kadar yanındayız bu böyle biline.