FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI..!!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI..!!

14 Şubat 2020 - 21:46

Uzun süredir yazılarıma Adli bir tatil nedeni ile ara vermiştim. Tatildeki iznim ile FETÖ'nün siyasi ayağından bahsetmek istiyorum.FETÖ'nün siyasi ayağını her nedense insanlar hep AK Parti'nin içinde arandı. Belki algı yaratarak bizleride bu istikamet doğrusunda yönlendirip, kripto olan FETÖ'cülerin varlığını gizlemekti niyetleri; diye aklımıza geliyor.Sadece AK Parti'nin içinde arandı "FETÖ'nün siyasi ayağı", ama bu nun oyun olduğunu ise Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ'un ateşlerdiği fitil ile bizim aklımızı başımıza almamızı sağladı.Oysa bu da bir FETÖ oyunuydu ve Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ ise bu Oyun'un figüranımıydı, yoksa Baş Aktörlük için seçilen ve eski vesayet zamanına dönmek isteyen güçlerin kullandığı bir maşamıydı? merak ediyorum doğrusu..Tüm gözleri AK Parti'nin içine çekerek kripto olan devletin ve tüm siyasi partilerin içine sızmış bu şebeke mensupları ve ABD'den kumanda edilen ve partilerdeki elemanlarını gizlemek istemiş, hem de AK Parti'ye yönelik bir algı operasyonuna girişmişti bu alçak vatan hainleri..Her zaman olduğu gibi İlker Başbuğ'a sahip çıkmış, algı operasyonunun siyasi kanadı olarak CHP üzerine düşen rol'ü her zaman olduğu gibi üstleniverdi.MHP,  ise içindeki tüm FETÖ'cü unsurlarla mücadele vererek, davasına sahip çıkma çabasında gibi görünen ama kimlere hizmet ettikleri malum olan davasının içine sızmış olan bu şebeke üyeleri ile yüzleşip hepsini kapı önüne bırakınca Pensilvanya'dan kumandalı insanlar Ak Parti ile MHP arasında ki koalisyonunun düşmanı oluvermişti.AK Parti'de FETÖ'cü unsurlar 17/25 Aralık süreciyle birlikte tam anlamı ile olmasada temizlenmeye başlandığını bizler biliyoruz. Şu an bile temizlenme sürecini Ülkemizin Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir titizlik ve gizlilikle her düzeyde çalışmalarına devam ettiği ise biliniyor. Çünkü kripto FETÖ'cüler sadece Ak Parti değil, tüm siyasi partilerin içine sızmış ve kendilerini saklamak için büyük çaba içindeler. Lakin bizler biliyoruz ama bilmeyenlere ise sözüm var. Ülkemizin Reis'i Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan; Bu kripto FETÖ'cülerin köklerini kazımak konusunda inançlı ve kararlı olduğunu da biliyoruz.Ama bu kripto FETÖ'cüler CHP ve HDP içinde gizlenmiş ve yerlerini korumakta ve partilerinde en itibarlı konumlarda bulunuyorlar. Bu kişilerin kim olduğu konusunda ise devletimizin gerekli çalışmaları da devam ediyordur.Buradan Siyasetin içinde temiz kalmış tüm siyasi parti mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza şunu ifade etmek istiyorum..!! ABD'nin güdümünde olan Pensilvanya'daki o İblis ve Şeytan'ın oyunlarına asla gelmeyin, Bunların niyetleri belli..!!!Bunlar Yüzyıllardır oynadıkları oyunları tekerrür ediyorlar. Ne yapıyorlar???   Önce araya fitne ve fesat sokup, ülke'de kaos yaratarak milletçe bizi dağıtmak, parçalamak ve yönetmek arzusunda olan bu haşhaşiler asla ama asla "Bizler Bir olursak, İri olursak, Diri olursak" emellerine ulaşamayacaklar.
Evet şimid işin özüne gelecek olursak, FETÖ'nün siyasi ayağı değil, siyasi ayakları belli. Bu insanlar artık teker teker ortaya çıkmaya başladılar ve kendilerini gizleme ihtiyacı bile duymuyorlar artık.Lakin bunu, sözde "FETÖ karşıtlığı" üzerinden yaptıkları için zihinleri karıştırabiliyorlar.
FETÖ'ye zaman zaman ağız dolusu laflar ediyorlar, hemen ardından ama diyerek FETÖ'cü söylemleri ile gizlendikleri pislenmiş siyasetin içinden sadece Ak Parti'yi suçlayarak kendi pisliklerini ve söylemlerini ortaya çıkarıyorlar.Arkadaşlar takke düştü, kel göründü artık. Bizler kimlerin FETÖ'cü olduğunu biliyoruz. Daha düne kadar kendi içindeki vatan hainlerini temizlemeyen ve FETÖ'cü vatan hainlerine çanak tutan bu şerefsizler eninde sonunda asıl kendi içlerindeki FETÖ'cüler ortaya çıkınca  ne pok yicekler merak ediyorum. Artık tüm insanlar şunu bilsin FETÖ'nün siyasi ayağı kim sorusuna gelince, her kez önce aynaya baksın...

Sağlıcaklar kalın dostlarım..

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Musa
    4 ay önce
    Meclis araştırma komisyonu ne ise yarıyor.Feto ve 15 temmuz araştırılsın diyen muhalefet.Red oyu kullanan iktidar.Simdi fetocuyu nerde arayalım siz söyleyin.17 25 aralıkta yolsuzluk yapan kim yakalayan kim ve hapse giren giren kim.Insanlarla alay etmeyin.