MEHMET EMİN GÜZBEY..!!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

MEHMET EMİN GÜZBEY..!!

12 Ekim 2019 - 23:07

Afyonkarahisar'da Mehmet Emin Güzbey deyince tanımıyan hiç kimse yoktur. Bizler yaptığımız iyi veya kötü ne olursa olsun, bizide her kez iyi biliyor, Mehmet Emin Güzbeyide her kez çok iyi biliyor. Bugün Güzbey hakkında 89 tane belge elime geçti. Bu arada Odak Gazetsinin Kütüpane arşivinden daha önce yazdığı önemli yazılar, Fetö Terör Örgütü Lideri Fetullah Gülen'in boy boy resimlerinin ve yazılarının yazıldığı ,övgülerle Hocaefendi dedikleri ise kütüphane arşivlerinden çıkarıldı ve çıkarılmaya devam edecek. Bakın her kez bişeyler yazdı çizdi benim hakkımda, ama ben gerçekleri yazayım kendi adıma, bilmeyenler bilsin ; Yaklaşık 20 yıllın üzerinde, Radyo sipikerliğimde kavga'dan dolayı 4 defa 1500+ 1500+ 500+ 500  adli para cezasına çarptırıldım. Aile sorunlarından dolayı 1, Hakime Bağırarak konuştuğum için yatarı 38 gün ceza aldım. Cezamı ise 2 defa ertelettirdim. Şu an yargılandığım Mehmet Kocabıçakoğlu davasından beraat aldım ve dosya yargıtayda. Hakımda sadece 1 tane "Allah senin belanı versin" dediğim biri tarafından Kütahya Tavşanlı'da bir hakaret davam var. Başkada hiç bir davam yok. Allahıma şükürler olsun ki hiç bir zaman yüz kızartıcı bir suçum, vatan hainliğinden dolayı yargılanmam v.s olmadı. Oldu diyen kaç tane şerefsiz'de varsa ispatlamazlarsa adi ve karaktersizlerdir. İstenildiği zaman kim olursa sabıka sicil kaydımı veririm..Gazete çıkarmaya kalktım; savcılık eyer 1 tane yüz kızartıcı suçun varsa çıkaramazsın dedi. Allahıma çok şükür ki Gazete çıkarmaya savcılık tarafından alındı belgesi verildi. Yüz kızartıcı suçu olan kaç tane şerefsiz gazeteci var bana gösterin. Yüz kızartıcı suçu olanlar ise yaa eşinin üzerine, ya akrabasının üzerine açabiliyor. Gelelim Mehmet Emin Güzbey Beyefendiye; Bakın ben dürüst bir şekilde her şeyi açıkladım. Bugün Mehmet Emin Güzbey'de bizim bildiğimiz ve elimizde olan belgelere göre sabıkalarını biliyoruz. Şimdi sayın Güzbeye de soruyorum..??, sende açıkla tüm davalarını ve hakkında isnat edilen suçları??, açıklayamayacağını tabiki biliyorum. 


Yakında teker teker haber yapacağım ama sayın Güzbey sana öncelikle Gazetecilik gereği elimdeki belgeler ışığında soru sormak zorundayım..


1- Sayın Güzbey, FETÖ Terör Örgütü Liderini öven yazıları zamanında gazetedende neden yayınladın..??

2- Geçmişte FETÖ'cü arkadaşlarının olduğunu biliyoruz, neden 15 Temmuz sonrası tutuklanan arkadaşlarına karakola kadar eşlik ettin.. ??

3- Gazetende FETÖ Terör Örgütü Liderine neden hocaefendi diye metiyeler düzdün..??

4- Senin tüm düşmanlarından oluşan Kanal 3' e ve patronlarına nasıl diz çöktürüp, kanala nasıl el koydun..??

5- Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser'e sert yazılar yazıyordun, oda senden nefret ediyor, onunda sana sert yazıları vardı, bu işi nasıl çözdün..??

6- Hakkında çok ağır iddealarla mahkemeye çıktığın halde, Ağır Cezada yargılandığın halde cezaevine nasıl girmedin..??

7- Odak Gazetsinde çalışan elemanına nasıl söz geçiremiyorsun..??

8- Kapatılan Gazetelere iftira atan, MİT'e yalan yanlış bilgi veren kim..??

9- Halen, Enişten Prof. Dr. Ahmet Davutoğluna mı güveniyorsun..??

10- Tüm hakkında isnat edilen suçlardan sadece 10 tanesini açıklarmısın..??

11- Sana güvenip sana telefon açan dostlarına bana patronluk dersi verme derken neyi kast ettin..?? 

Ahmet Uçmak olarak tüm sorular, haberlerimiz ve köşe yazılarımızla M. Emin Güzbey dosyasını açıyorum.. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun,, Saygıdeğer Patron
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum