MEHMET ZEYBEK'E BAŞLATILAN KARALAMA KAMPANYASI..!!!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

MEHMET ZEYBEK'E BAŞLATILAN KARALAMA KAMPANYASI..!!!

03 Mart 2021 - 12:12

Bazı Gazetecilerin veya Kendini gazeteci zanneden zavallıların, kadraja aldığı olaylar ve kişilerin İnternet Haber Portalı çeşitliliği gibi, “Konuşup tartışabileceğimiz şu an itibari ile başka bir mecra yok, çünkü herkesin gizli bir otosansürü var ve herkes gerçeğin kendine lazım olan kısmıyla ilgileniyor. Oysa ortada geniş bir manzara var”.
Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Av. Burcu Köksal, Milletvekilleri arasında dürüst kişiliği, saygılı Muhalefet yapısı içinde olan, çalışkan ve başarılı bir vekil ve ablamız. Dün Meclis gündeminde nacizhane olarak şahsımı savunduğu için canı gönülden, yürekten çok teşekkür ederim. Yapılmasını yaptı, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. Çünkü o Afyonkarahisar'ın Milletvekili, Allah razı olsun kendisinden diyorum.
Şimdi işin eleştiri kısmına gelelim. Sayın Vekilimiz Aylardır Ahmet Uçmak kardeşimiz Ak Partili Çay Belediyesine haber yapıyor dedi. Ben Aylardır değil.!!  Tam 29 Ekim 2019 Senesinden bugüne kadar haber yapıyor ve sesimi duyurmaya çalışıyorum. Öncelikle bunu söylemek gerekiyor. Meclis Gündemine alınan başka bir gazeteci daha vardı ve bu gazeteciyi Burcu Köksal Vekilimiz, Mehmet Zeybek üzerine yapılan bir karalama kampanyasını yürüten kendini bir Gazeteci olduğunu iddia eden kişiye karşı Haddini bil demesinin hemen akabinde ona sahip çıkıyorsunuz,!, Bunun ne kadar yanlış olduğunu tabiki Burcu Köksal Vekilimiz de biliyor.
Sayın CHP Milletvekilimiz Burcu Köksal ablamız, “İnsanın hakikati, sana gösterdiğinde değil, gösteremediğindedir” demişler ya atalarımız,  Bazı Kendini gazeteci zanneden bu insanların pratiğindeki görüntülerle hem bireysel hem de toplumsal hakikate yaklaşma ihtimalinin peşinde olan insanları görmek bizleri çok derinden yaralıyor.Bazı siyasetçilerin propagandasını yürüten, bu vesile ile insanlardan para toplayan, büyük paraları google reklam motorlarına yükleyen, kendini ön plana almak isteyen, geride kalmış olarak, Reklamla bir yerlere gelmek isteyenlere uygulanan itibar, aslında gerçek ve dürüst insanlara uygulanmış bir itibar suikastidir.
Farklı mecralarda görüntü ve Sözde gazetecilik üzerinden üretim yapanlar. Nasıl tanımlıyorsunuz kendinizi? Ya da kimlikleri bir kenara bırakıp şuradan ilerleyelim derken, neyin ve kimlerin peşindesiniz? sizin Ağa babalarınız kim?, kaç paralık insanlar sizleri yönlendiriyor?, Mehmet Zeybek'in almış olduğu kararı irdelemek, itibar suikasti yapmak, karalama kampanyasına imza atmak, Bu oynanılan senayo'ya nasıl katarsınız dürüst vekili, Dürüst başkanı?, Siz kimsiniz, biz biliyoruz. Bir zamanlar yaptığım bir Bayan kardeşimiz ile olan röpörtaj halen duruyor. Sizin nasıl bir insan olduğunuzu ise zamanı gelince Afyonkarahisar ve Av. Burcu Köksal bilecek. İyi insanları basamak olarak kullanıp, kötülük yapanlar yapmış oldukları pisliğin içinde boğulacaklar. Ben her zaman söylerim Ocak'ta köttü var, her şeyin vakti var, Ve İntikamın sermayesi ise ömürdür diye, Allah ömür verdiği sürece Mehmet Zeybek gibi iyi ve dürüst insanları harcamanıza asla izin vermiyeceğim. Sizin o Ağa babalarınız var ya, işte onlarında vay haline vay, Bekleyinn zamanı gelince ben yapacağımı biliyorum. Bana aman Ahmet onu yayınlama, bunu yayınlama, o haber belden aşağı, yok o görüntü insanın ailesine zarar verir diyenleride bir kenara koyacam. Kısasa Kısas , HADDİNİZİ BİLİN, YANLIŞ YAPTINIZ BEYLER. Bir Haber ajansı muhabirinin eşide yanlış yapmıştı. Her kez bedelini ödedi, ve her kez bedelini ödeyecek arkadaş, yok öğle üç kuruşa beş köfte, NEYDİ ABİ???,, Adam Suç Makinası çıkmıştı dimi??, sizler ömrünüzde suç makinası nasıl.? görmemişsiniz, görmemişin bir oğlu olmuş, almış başına koymuş, Ama İYİ KOYMUŞ...

Sağlıcakla kalın, 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum