SALDIR COO...!
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

SALDIR COO...!

06 Ekim 2019 - 00:54

Emanet belli bir dönem sonra gerçek sahibine iade edilecek ŞEY'lere denir. Yani senin olmayan, gerçek sahibi başkası olan ve belirli süreliğine tasarrufuna verilen ŞEY'lerin ortak adıdır "Emanet".Araba emanet verilir, At emanet verilmez, Takım Çantası emanet verilir, Aklımıza gelen bir kaç örnek.
İnsana lazım olan her ŞEY emanet olarak alınıp verilebilir.Ancak Dürüstlük, Akıl, Haysiyet, Şeref, Namus, Ar , Edep ve benzeri hasletler insanların doğuştan fıtratında var olan ve Aileden alınan terbiye ile şekillenen yekpare kavramlardır. Bunlar eşya olmadıkları için emanet olarak alınıp verilmediği için, emanet olarak alınıp verilmeleride mümkün değildir.
Manevi vasıfların, haslet ve duyguların emaneti olmaz. Ancak eşyanın emaneti olur. Bu böyle biline...
Şimdi Memlekette FETÖ dediğimizde tepki koyan, hoplayan, sana gazetecilik yaptırmam diyenler, FETÖ alehtarı söylemleri ağzımıza aldığımızda tepki koyanlar, itiraz şerhi düşenler, yaptığımız FETÖ'cü Müdür haberini savunanlar, yazdığımız köşe yazıları ve haberler Yaygın medyada Gündem olup ayyuka çıkınca kendilerini savunacak söz bulamıyorlar.
Beyler; Yüreğiniz yetiyor, Cesaretiniz varsa birilerinin bişeyler söylemesini ve yazmasını beklemeyi bırakıp, delikanlıca FETÖ'ye tepki koyduğumuzda, yazı yazdığımızda neden bize karşı aykır tavır, söylem ve davranışlar içersinde bulunduğunuzu, neden tepki koyup, tehdit ettiğinizi kendiniz açıklamak zorundasınız...
Bize karşı kullanacağınız kalemlerin günü geldiğinde, farklı bir durum olduğunda, beklentiler karşılanmadığında, istenilen yerine gelmediğinde size döneceğini unutmayın..!!!*****************************************************************************
Sahibinin önüne kardığı arpa unundan yapılmış YAL'dan, (Yal: Anadolu'da köpeklere arpa ununun su ile karıştırılarak yapılan yiyecek) ve karılan Top'dan, ( Top: Anadoluda köpeklere yedirilen arpa unundan yoğrulmuş hamur) nasiplenen zağarlar ne yedüğü belirsiz türediler.Olur olmaz, ileri geri, vara yoka, yalan yanlış iftiralar atmaya, dedikodular üretmeye, Aklına geleni olup olmadık yerde söylemeye, yazmaya, çizmeye ve yaşananlardan kendine yol yapıp, Rol kapmaya çalışıyor olmalarını ibretle, hayretle, şaşkınlıkla izlemeye takibe devam ediyoruz. Bu sahibinin saldır CO talimatıyla hareket eden zağarlar sizleri Radarlarımızda yakın takibe aldık. Sizide yazıp, çizip deşifre edeceğimiz günler yakındır. Haa unutmadan bu zağarlara sohbet arasında ne yazacağını söyleyen, üfleyen dandirik adamlarada tek şey derim. Hepinizi adınızı soyadınızı, çocukluğunuzu, annenizi, babanızı , başınızdan şimdiye kadar ne geçtiğini, tüm söylemlerinizi, Zamanında yazıp çizdiklerinizi, her şeyinizi ama her şeyinizi çok iyi biliyorum. Devlet biliyor, İstihbarat biliyor. Tüm basın mensuplarıda biliyor. Kimin ne mal olduğunu yedi cihan biliyor. Bilmeyenlerede bizler göstereceğiz.

Başkalarının ardından CEEEEE  yapamazsınız.
Durmak yok, Yola devam...
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum