TEŞEKKÜRLER SANDIKLI..
Reklam
Ahmet UÇMAK

Ahmet UÇMAK

TEŞEKKÜRLER SANDIKLI..

16 Eylül 2019 - 12:38

Sandıklı deyince aklımıza ilk gelenlerden leblebi, kaplıca ve Mustafa Çöl geliyor.  13 Eylül tarihinde resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanımızın kararı ile Sandıklı İlçesi istihdam, Turizm ve üretim adına önünün açılmış olması, Mustafa Çöl'ün göreve geldiği günden bugüne olan başarısını gözler önüne sermektedir. 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl başta, kaplıcaları ve gelen misafirlere göstermiş oldukları ilgi, alaka ve güler yüzlü olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu gerçekten çok büyük bir başarıdır. Bu başarı  Mustafa Çöl ile birlikte , Sandıklı'nın başarısıdır. 

Kaplıcalarda günümüzde dönen entirikalar başında mağdur olan vatandaşlar, dolandırılan insanlar, devre mülk adı altında yapılan hırsızlıklar baş göstermektedir. Sandıklı Hüdai Kaplıcaları ise; bu tür eylem ve söylemlerden uzak, başarısı ve güzellikleri ile basında yer almış, insanların zarar gördüğü değil, şifa bulduğu yer olmuştur.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan doğru bir karar vermiş, Sandıklı hak ettiği başarısını Mustafa Çöl önderliğinde göstermiştir. 
Sandıklı Hüdai Termal Turizm Merkezi olarak gösterilmiş olması, başka termal ve turizm bölgeleri açısından örnek teşkil etmesi anlamına gelir. Her kez oturacak, eteğindeki taşları dökecek, başarılar nasıl kazanılıyor. Kaybedenler neden kaybediyor. Bugün kazanan Sandıklı, bugün kazanan Mustafa Çöl, Bugün kazanan Afyonkarahisar olmuştur. 

Bu başarıyı hazmetmek, başarılı insanlara ise; tehdit etmek yerine kucak açmak, birlik ve beraberlik ile daha büyük başarılara adım atmanın yoludur. Seçimlerde Gazlıgöl kaybetmiştir. Seçimlerde Bolvadin kaybetmiştir. Seçimlerde kazanan Sandıklı olmuştur. Sandıklı Kaplıca turizminde kazanmıştır. Yarın Sandıklı Milletvekilliğinde de kazanacaktır. Başkan Mustafa Çöl şimdi'den başarısı ile Milletin Sandıklı'nın vekili olmuştur. Hayırlı uğurlu olsun. Allah mahcup etmesin. 
Allaha amanet olun... Saygılar..

YORUMLAR

  • 0 Yorum