AĞZIMIZDAN ÇIKANLAR!.
Reklam
Reklam
Şaban Öztürk

Şaban Öztürk

AĞZIMIZDAN ÇIKANLAR!.

03 Ekim 2021 - 17:42

“Kazasız belasız git.” “Allah bizi hastalıklardan, belalardan korusun.” “Allah’ım çocuğumu kazadan, beladan koru.” “Allah bizi ayırmasın.” “Allah’ım bu işte bir aksilik çıkmasın.” “Sorunsuz bir ilişki istiyorum.”

Bu sözleri söylerken kendinizi nasıl hissediyorsunuz?!. Lütfen, başa dönün ve her cümleyi birkaç defa içinizden tekrar edin.. İyi bir şeyler isterken içinizin nasıl da burkulduğunu, korku kapladığını hissediyorsunuz değil mi?!.

Çünkü kullanılan kelimelerin “kaza, bela, hastalık, aksilik, ayrılık” olumsuz anlamları ve dolayısıyla olumsuz hisleri var, doğal olarak.. Zihin de bunları canlandırıyor ve istemeden sorun odaklı oluyorsunuz, istemeden yanlış bir çekim alanına giriyorsunuz..

****

Şimdi bir de şu cümleleri tekrarlayın:

“Hayırla git, hayırla gel.” “Sağlıkla git, sağlıkla gel.” “Hayırla gidiyor, hayırla geliyorum.” “Allah bize sağlık, şifa versin.” “Şifa ve sağlık içindeyim.” “Allah’ım çocuğuma sağlık, sıhhat versin.” “Çocuğum sağlık ve sıhhat içinde…” “Allah bizi bir arada tutsun.” “Şükür birlikteyiz.” “Allah’ım işlerim rasgelsin, her şey yolunda gitsin.”

“İşlerim yolunda gidiyor.   

Teşekkürler, şükürler olsun…”

Şimdi bu cümleleri söylerken kendinizi nasıl hissettiniz?!. Güzel değil mi?!.

****

Evet, her zamanki gibi; her zaman söyleyip yazdığım gibi: Fark et, uygula ve değiş.. Zihnimizi güzel kelimelerle ne kadar çok doldurursak, o kadar güzel duygular hissederiz ve hissederken evrene yaydığımız rezonans bize manyetik olarak benzer bir güzellikle geri döner..

Alın size Manyetik Rezonans!. Yani MR..HAYATINIZIN MR’ını kendiniz çekin ve kendinize ait bir DÜNYA KURUN, MUTLU olun.. Şunu asla unutmayın; değiştiremeyeceğiniz şeylerin peşinden koşmayın ve o güzel beyninizi de boşuna yormayın.. 

Çünkü bu size, en yakınlarınız başta olmak üzere insanların nefretinden başka bir şey kazandırmaz!.

EL MUKADDERU LÂ YUĞAYYAR!. “Allah’ın takdir ettiği şey, yani KADERİNİZ asla değişmez!.”

Hayırlı günler diliyorum.

04 EKİM 2021 PAZARTESİ 

YORUMLAR

  • 0 Yorum