MEMESİ ALINMIŞ BEBEKLER!.
Reklam
Reklam
Şaban Öztürk

Şaban Öztürk

MEMESİ ALINMIŞ BEBEKLER!.

07 Ekim 2021 - 19:33

Her fırsatta söylediğim, yazdığım gibi “Birgün bir tuşa basarak interneti kesecekler ve işte o gün hepimiz ağzından memesi alınmış bebeklere döneceğiz!.” Üç gün önce öyle oldu..İnternet kesintisinin arkasında yine aynı şeytanlar var!.Dünya genelinde yaşanan internete erişim sorunu gündeme oturdu üç gün önce.. Birçok kişi  gibi ben de söz konusu kesintilerin bazı hesaplaşmalar nedeniyle yaşandığını düşünüyorum.. Evet yine o şeytanların hesaplaşmaları yüzünden bir gün de olsa herşey altüst oldu!.Küreselcilerden bahsediyorum. Hani şu canları istediğinde dünyaya yakın olan gökyüzüne yerleştirdikleri onbinlerce uydudan gönderdikleri ışınlarla, aylarca söndürülemeyen orman yangınlarını çıkaran küresel teröriristlerden!. Hani şu dünya nüfusunu azaltacağız ve kalanlarını da hizaya getireceğiz diye laboratuvarda ürettikleri mikrobu varyantlarıyla birlikte insanlığın başına bela eden küresel teröristlerden.. Çünkü bu pislik yahudi iki aile kaostan besleniyor kandan beslenen vampirler gibi!.

Küreselciler-Ulus/milli devletler çatışması yanında küresel elitler arasında da ABD-İngiltere/Çin eksenli bir savaş var..Rockefeller ve Rothschild aileleri bu savaşın 

lideri..

**** 

BOĞAZİÇİ TERÖRİSTLERİ!..

Aynı küresel teröristlerin Türkiye’mizdeki beslemeleri de Boğaziçi’nde tepinmeye devam ediyorlar..Cumhurbaşkanı Erdoğan da ”Rektörünün arabasının üzerinde tepinen öğrencilerin olduğu bir Türkiye’yi kabullenemiyorum..Bize böyle öğrenci gerekmez..Rektörünüz aracın içinde, siz önünü kesiyor, üzerinde tepiniyorsunuz.. Bunlar üniversite içine sızmış teröristlerdir..” dedi..

Boğaziçi Üniversitesi'nde Prof. Dr. Melih Bulu'nun rektör olarak atanmasıyla başlayan kaos devam ediyor..Bulu'nun görevden alınması sonrası yerine Prof. Dr. Naci İnci'nin rektör olarak getirilmesi de üniversitedeki tansiyonu bugünkü tarih itibarı ile tam 276 gündür düşürmedi.. Neden biliyor musunuz?!.

İstisna olanları tenzih ederim ama Boğaziçi Üniversitesi kurulduğu günden bugüne atanan rektörler içinde 1978 yılına kadar kesintisiz olarak atananların hepsi de Yahudi asıllıdır ve Robert Koleji kökenlidir..Tamamen YERLİ VE MİLLÎ olana kadar bu baş belası yahudi iki ailenin oyunları her yerde devam edecek!.

Hayırlı cumalar diliyorum.

08 EKİM 2021 CUMA

YORUMLAR

  • 0 Yorum