Zeybek, “anlımızın Akıyla Seçimleri Alacağız”

31 Mart yerel seçimlerine doğru yaklaşıldıkça , geri sayım başladı

Zeybek, “anlımızın Akıyla Seçimleri Alacağız”

31 Mart yerel seçimlerine doğru yaklaşıldıkça , geri sayım başladı

Zeybek, “anlımızın Akıyla Seçimleri Alacağız”
17 Aralık 2018 - 00:42

31 Mart yerel seçimlerine doğru yaklaşıldıkça , geri sayım başladı. Afyonkarahisar belediye başkan adayları da bu doğrultuda çalışmalarına hız verdi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi tarafından, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına aday gösterilen, Mehmet Zeybek, seçim ziyaretleri ve seçim turları kapsamında, Anadolu Milli İrade Birliği’nin düzenlemiş olduğu, mahalle toplantısında vatandaşlar ile bir araya geldi. Toplantıda Zeybek kendisini tanımayanlara kısaca kendini tanıtarak, siyasi geçmişi hakkında da bilgiler verdi.

 

Ardından karşılıklı istişareler yaparak, halkın takdiri ile seçilirse Afyonkarahisar’da birlikte şeffaf bir yönetim anlaşını hayata geçireceklerini ifade etti. Daha sonra haber ekibimizin sorularını yanıtlayan Zeybek, hiç bir zaman koltuk sevdalısı olmadığını, her zaman dava için mücadele ettiğini, bu davanın kurucularından biri olduğunu ifade etti.

 

Adaylığı konusunda da kısaca bilgiler  aktaran Zeybek, Genel Merkez tarafından adaylığı isteninceye kadarki süreç içerisinde, kesinlikle ne aday adayı ne de böyle bir fikrinin olduğunu, takdirin tamamen Adalet ve Kalkınma Partisinin takdiri olduğunu ifade ederek, verilen görevi de en iyi şekilde canla başla mücadele ederek, seçimlerden başarı ile çıkacakları vurguladı.

 

Devlette devamlılığın esas olduğunu ifade eden Zeybek, bu zamana kadar Afyonkarahisar’a yapılan hizmetler nedeni ile Başkan Burhanettin Çoban’a teşekkür ettiğini, yarım kalan projelerin ve başlanılmayan ve söz verilen projelerin de devamı içinse, ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi. Seçimlerin ülkeye,vatana ve millete hayırlar getirmesini tamenni ederek, sözlerini sonlandıran  Zeybek, kendisine teveccüh gösteren herkese teşekkür etti.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY   KAMERA : AHMET UÇMAK 

İşte Zeybeğin bahse konu olan o sözleri:

https://www.youtube.com/watch?v=L9Tw6Bs1tGs&feature=youtu.be