Abdurrahman Öz’den Şuhut Belediyesine Ziyaret

Abdurrahman Öz’den Şuhut Belediyesine Ziyaret

Abdurrahman Öz’den Şuhut Belediyesine Ziyaret
23 Ocak 2020 - 20:29

Ak Parti Yerel Yönetimler Bölge Sorumlusu Abdurrahman Öz ve Ak Parti Afyonkarahisar  İl Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Kardaş Şuhut Belediyesini ziyaret etti.

 

Misafirlerini kapıda çiçeklerle karşılayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh.Ali Diren İlçeye Hoşgeldiniz dileklerinde bulundular.

 

Karşılama programının ardından Abdurrahman Öz Şuhut Belediyesini gezerek personellerle bir süre sohbet etti.Daha sonra makam odasına geçen ekip bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantıda,Belediye Meclis Üyeleri;Hüseyin Akalın,Mehmet Taner,Şevket Çuhadar,Mehmet Us,Ömer Karahan,İl Genel Meclis Üyeleri;Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir,Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy ve Karaadilli Belediyesi meclis üyeleri ve Karaadilli Belde Başkanı Veli Yaman da hazır bulundu.

 

Kadim ilçemize hoşgeldiniz diyerek konuşmasına başlayan Başkan Bozkurt”11 yılda hükümetimizin destekleri ile destan yazdık.Belediye bütçesi ile 110 milyon Tl ye  yakın yatırım yaptık.Usanmadan,yorulmadan,bıkmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz”dedi.

 

Abdurrahman Öz’e 830 sayfalık Şuhut Tarihi kitabını hediye eden Başkan Bozkurt”Kitabımızı uzun uğraşlar sonucunda çıkardık.Kütüphanenizin baş köşesinde yer alacağından eminim.Tez zamanda okumanız temennisiyle”dedi.

Ziyaret Zafer Meşalesinin Yakıldığı Topraklar panoramasında çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum