AKHARIM BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYNAK AFYON YEREL BASIN'A KONUŞTU..

Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Kasabası Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ın Korona Virüs hastalığı sebebi ile vefatının ardından, Belediye Başkanı seçilen Süleyman Kaynak, Afyon Yerel Basın'a konuştu.

AKHARIM BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYNAK AFYON YEREL BASIN'A KONUŞTU..

Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Kasabası Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ın Korona Virüs hastalığı sebebi ile vefatının ardından, Belediye Başkanı seçilen Süleyman Kaynak, Afyon Yerel Basın'a konuştu.

AKHARIM BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYNAK AFYON YEREL BASIN'A KONUŞTU..
23 Kasım 2020 - 22:01

Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Kasabası Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ın Korona Virüs hastalığı sebebi ile vefatının ardından, Belediye Başkanı seçilen Süleyman Kaynak, Afyon Yerel Basın'a konuştu.Başkan Süleyman Kaynak ile yaptığımız röpörtaj'da şu ifadelere yer verdi;
"Öncelikle Saygıdeğer Akarım Kasabası halkına saygılarımı sunarım. Rahmetli Başkanım Eşref Ünsal'a Allah Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Rahmetli Belediye Başkanımızın yarım kalan projelerini Allah bizlere tamamlamayı nasip eylesin. HİZMETİN EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN BU YOLA ÇIKTIM..
Bundan sonra ki hedefimiz Halkımız için, Ak Partimiz için, Ülkemiz için elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Rahmetli Belediye Başkanımız Eşref Ünsal'ın tecrüblerinden yararlanarktan bu yolda halkım için, Ak Partim için Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, bu yolda hizmetin en iyisini yapmak için bu yola çıktım. GECEMİ GÜNDÜZÜME KATIP HALKIM İÇİN ÇALIŞACAĞIM..
Halkımın isteği ile , rızası ile, Ak Parti'den Belediye Başkanı olarak çıktım. Halkımın desteğini alarak, bu seçimi kazandım. Ak Parti Meclis üyesiydim, Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak çıktım ve Belediye Başkanı olarak bizleri layık gördüler. Bundan sonra ki yolumuzda Ak Parti'ye hizmet, ülkeme hizmet etmek için, Akharım Kasabamıza hizmet etmek için bu yolda sonuna kadar varım. Gecemi Gündüzüme katıp, halkım için çalışacağım. 


MECLİS ÜYELERİ VE HALK BENİM BAŞKAN OLMAMI İSTEDİ..
Bu arada Meclis üyeleri arkadaşlarımdan benim aday olarak çıkmamı istediler. Cumhur ittifakı olarak, bizim meclisimizde Ak Parti ve Mhp Meclis üyeleri var, başka bir parti yok, Mhp'den de  destek geldi bana ve en önemlisi Akharım Kasabası halkının desteğini tam aldım. Halkın büyük desteği olduğu için aday olmak istemiyorum diyemedim. Halk seni göremek istiyoruz, genç ve dinamik biri görmek istedikleri için, bana güvendikleri için, hakın bana karşı yoğun bir ilgi duyduğu için, hakıma bu konuda söz verdim. Aday olacağım diye söz verdim ve aday oldum yüce Rabbimin izniyle. 


KADERİMDE BAŞKAN OLMAK'TA VARMIŞ..
Allah'ın izni ile genç bir insan olmam, bu makam'a gelmemi Allah bana nasip etti. Kaderimde bu varmış. Ak Parti tüzüğünde'de gençlere çok önem veriliyor. Genç olduğum için enerjimi toplayaraktan ve hakımın desteği ile gecemi gündüzüme katarak elimden gelenin en iyisini yapmaya varım dedim ve bu göreve talip oldum. Rahmetli Başkanımız Eşref Ünsal'ın kasabamız için, Ak Parti için çok değerli siyasi kariyeri vardı. Akharım kasabasında tarih yazarak, üst üste kazanan Belediye Başkanı olmuştur. Hiç durmadan gece gündüz çalışan bir başkandı. İşşallah Allahım bana onun gibi hizmet eden bir belediye başkanlığı nasip eder, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun işallah" dedi.  

HABER: AHMET UÇMAK ( ÖZEL RÖPÖRTAJ)

YORUMLAR

  • 0 Yorum