Chitofix Ürünü Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir

Tırnak bakım kremleri arasında doğal ve bitkisel özlü olması sebebi ile Chitofix krem oldukça dikkat çekmektedir.

Chitofix Ürünü Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir

Tırnak bakım kremleri arasında doğal ve bitkisel özlü olması sebebi ile Chitofix krem oldukça dikkat çekmektedir.

Chitofix Ürünü Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir
23 Eylül 2020 - 14:30

Tırnak bakım kremleri arasında doğal ve bitkisel özlü olması sebebi ile Chitofix krem oldukça dikkat çekmektedir.


Güvenilir ve doğal özlü tırnak bakım kremi arıyorsanız Chitofix tırnak bakım kremi sizlere yardımcı olur. Basit kullanımı ve güvenilir içeriği sebebi ile chitofixsıkça tercih edilmektedir. Chitofix krem nedir, içeriğinde neler var gibi sorulara yanıt arıyorsanız bu yazıyı takip edebilirsiniz.


Chitofix Kremi İçeriği
Tırnak bakım kremi markaları arasında doğal ve bitkisel özlü olması sebebi ile Chitofix krem ön plana çıkmaktadır. Chitofix kremin içeriğinde adında anlaşıldığı gibi chitosan maddesi bulunmaktadır. Bu madde halk arasında kitosan olarak bilinmektedir. Kitosan maddesi deniz canlıların kabuklarından elde edilmektedir. Ayrıca kitosan maddesi günümüzde cilt bakım ürünlerinin ve kozmetik ürünlerinin içeriğinde bulunmaktadır. Chitofix tırnak bakım kreminin içeriğinde bulunan diğer önemli bitkisel özler ise; çay ağacı yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı, hint defnesi özü, Ayçiçek özü gibi birbirinden değerli ve faydalı özler bulunmaktadır. Özellikle çay ağacı yağı günümüzde birçok cilt bakım ürünün içeriğinde bulunmaktadır. Chitofix kremin içeriği doğal olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir.


Chitofix Kremin Yan Etkileri Var Mıdır?
Sıkça sorulan sorulardan biri olan Chitofix kremin yan etkileri var mıdır sorusunun cevabı ise; yapılan araştırmalarda herhangi bir yan etkisine rastlanmadığıdır. Doğal ve bitkisel özlerden oluşması sebebi ile yan etki görülmemektedir. Fakat içeriğinde bulunan doğal ve bitkisel özlere alerjik reaksiyonlar gösteriyorsanız uzmanlar tarafından kremi kullanmamanız gerektiği önerilmektedir. Bir diğer sıkça sorulan sorulardan biri ise hamile kadınların kullanıp kullanamayacağıdır. Hamile kadınlar için kremi kullanması uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Eğer emziren bir anne iseniz doktorunuza danışarak kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilirsiniz.


Chitofix Tırnak Bakım Kremi Nasıl Uygulanır?
Özel tasarım kutusu sayesinde Chitofix kremi kullanmak oldukça basit ve kolaydır. Kremi uygulayacağınız bölgeyi öncelikle temizlemelisiniz. Daha sonra kutu ucunu hafifçe bastırarak tırnak üzerine uygulayın. İnce bir tabaka halinde kremi tüm bölgelere eşit bir şekilde yaymalısınız. Uzman tarafından tırnağın her bölgesine eşit bir şekilde sürülmesi gerektiği önerilmektedir. Parmak uçlarınıza krem ile masaj yaparak kremin emilimini hızlandırabilirsiniz. Daha sonra ise 2 ve ya 3 dakika kremin kurumasını beklemelisiniz. Bu şekilde kremi günde 2 kere uygulamanız önerilmektedir. Günlük sabah ve akşam olmak üzere 2 kere uygulama yapabilirsiniz.


Chitofix Kremi Fiyatları
Chitofix tırnak bakım kremini internet sitesi üzerinden orijinal bir şekilde chitofix siparişverebilirsiniz. Kremin orijinal olup olmadığını anlamak için kremin kutusunda özel olarak üretilen hologramı inceleyebilirsiniz. Kremin fiyatı ise 59 TL olarak belirlenmiş olup kargo ücreti ile birlikte 69 TL olarak değişiklik göstermektedir. Chitofix kremi 2 taneden fazla sipariş verirseniz hem kargo ücretlendirilmesi olmayacak hem de bir tane daha Chitofix krem ücretsiz olarak hediye edilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum