ÇOBANLAR ESNAFI ÖNCE ŞAŞIRDI SONRA ÇOK MUTLU OLDULAR

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, ilk ilçe esnaf ziyaretini Çobanlar’da gerçekleştirdiler

ÇOBANLAR ESNAFI ÖNCE ŞAŞIRDI SONRA ÇOK MUTLU OLDULAR

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, ilk ilçe esnaf ziyaretini Çobanlar’da gerçekleştirdiler

ÇOBANLAR ESNAFI ÖNCE ŞAŞIRDI SONRA ÇOK MUTLU OLDULAR
17 Kasım 2019 - 21:08

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, ilk ilçe esnaf ziyaretini Çobanlar’da gerçekleştirdiler.

 

Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanı, Çobanlar Belediyesini ziyaretinde törenle karşılandı. Başkan Ali Altuntaş, Kocaöz Belediye Başkanı Murat Zıbak, İl Genel Meclisi üyeleri ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez, Başkan Altuntaş ve beraberindekilerle çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, yaptığı konuşmada “Asayişimizin iki önemli ismini Sayın Emniyet Müdürümüz Gürsel Yıldız ve Sayın Jandarma Alay Komutanımız Hamza Çömez’i ağırlamaktan son derece mutluyuz. İlçemizin sosyal ve ekonomik yapısını anlattık. Her iki değerli müdürümüzle istişarenin önemini biliyoruz. Bundan sonra da sık sık bir araya gelerek ilçemiz için ne gerekiyorsa yapılmasını sağlayacağız” diye konuştu.


 

GÜNÜN ANISINA KUR’AN VE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDİLDİ

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez’e Başkan Altuntaş tarafından günün anısına Kur’an ve Türk Bayrağı hediye edildi.


 

ESNAF ÖNCE ŞAŞIRDI, SONRA ÇOK MUTLU OLDU

Belediye ziyaretinden sonra Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanı, Çobanlar esnafını ziyaret etti. Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez’i karşılarında gören Çobanlar esnafı önce kısa bir şaşkınlık geçirdi sonra da beraber çay içerek mutlu oldular.


 

KIZ ÖĞRENCİYE BEBEK HEDİYE ETTİ, DERSLERİNİ ÇALIŞMA ALDI

Bir çok esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, bir markette karşılaştıkları küçük kızla sohbet ettiler. Küçük kıza oyuncak bebek hediye ettiler. Emniyet Müdürü Yıldız, küçük kızdan derslerini çalışma sözü aldı.

Gürsel Yıldız ve Hamza Çömez, esnaf ziyaretinden sonra ilçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Yıldız ve Çömez, her iki kurumda da törenle karşılandı. Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez, “Merkezde esnaf gezilerimiz oluyor. İlçe bazında esnaf gezilerinin ilkini Çobanlar ilçemizde yaptık. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş ve bizleri işyerlerinde misafir eden esnafımıza teşekkür ediyoruz” dediler.


YORUMLAR

  • 0 Yorum