Deniz Bank Bölge Müdürü Bozkaya, Dinar TSO'da

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank ile protokolü imzaladı. Yapılan anlaşma ile Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank’ın oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek.

Deniz Bank Bölge Müdürü Bozkaya, Dinar TSO'da

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank ile protokolü imzaladı. Yapılan anlaşma ile Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank’ın oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek.

Deniz Bank Bölge Müdürü Bozkaya, Dinar TSO'da
27 Ağustos 2019 - 02:28

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank ile protokolü imzaladı. Yapılan anlaşma ile Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Denizbank’ın oda üyelerine sunduğu bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, birçok önemli fırsattan da yararlanabilecek.Protokol imzalama toplantısına; Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan, Denizbank Bölge Müdürü Burak Bozkaya, TSO Meclis Başkanı Ahmet Acar, Denizbank Dinar Şube Müdürü Ali İzzet Topaloğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.


Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan şunları söyledi; Bölge Müdürümüzle biz bunun konuşmasını yaklaşık bir ay öncesinden gerçekleştirmiştik. Ticari anlamda odamızı düşünerek sohbet ettik. Odamızın üyeleri için kredilerde bir kolaylık sağlayabilir misiniz diye konuşmuştuk. Bölge müdürümüz sağolsun bir ay içerisinde bir çalışma yaptı. Neticesinde böyle bir anlaşma yaptık inşallah bütün üyelerimize de hayırlı olur. Sağolsun Denizbank bölge müdürümüz değerlendirip ciddiyete alıp bu şekilde hazırlanıp bazı üyelerimizin menfaati doğrultusunda girişimlerinden dolayı her şeyden önce teşekkür ediyorum. Dedi.Bölge Müdürü Burak Bozkaya protokol hakkında bilgiler verirken şunları söyledi; Ülkemiz açısından Dinar’ımız açısından baktığımız zaman ticaret odaları ile işbirliği yapmaya her zaman çalışıyoruz ama önemli olan bu işbirliklerinden üyelerin ne kadar ve nasıl faydalanacağı. Masraflar çok ama hayatta artık masrafsız olmuyor. Bu yüzden biz dedik ki bir paket yapalım tek bir şey alalım. Hatta dedik şimdi 1000 tl ye geçinen var 20000 tl ye geçinen var bazen aynı kefeye koyduğumuz zaman 1000 tl ile geçinene haksızlık etmiş oluyoruz. Bir de biz bonus özelliğimiz var bonus olduğu zaman maliyeti artıyor. Dedik ki onu da katalım aylık 30000 tl ye kadar dilimler halinde yapalım. Paket yani vatandaş desin ki ben ayda 10 tl verecğim 20 tl vereceğim 100 tl vereceğim başkada hiçbir masraf ödemeyeceğim artı şimdi teknoloji o kadar gelişti ki bizim bankamızda bu konuda bir yatırım yapıyor.


Denizbank Pos Artık Cep Telefonlarında
Artık esnaflarımız banka işlemlerini ve pos başvurularını şubeye gitmeden tek tuş ile halledebilecekler. Şimdi teknoloji o kadar gelişti ki bizim bankamızda bu konuda bir yatırım yapıyor. Bunu biz duyurduktan sonra bizim esnafımız beğendi ancak esnaf dediğimiz zamanda 10 tane 20 tane çalışanı da olmuyor her zaman. Dükkanı bırakıp bir yere gidemiyor şimdi oturduğu yerden telefonuna DenizPos yazarak indirerek. Bankaya gitmeden pos başvurusunda bulunacak sonrasında bankamızın müdürü ve çalışanları gidecek işte anlaşmasını anlatacak imzasını alacak en fazla 3 gün içerisinde Posunu bağlayacak. Her işini buradan halletmiş olarak. İyide sonuçta gene gidecek para çekmek için değimli hayır ona da gerek yok. Hatta buradan rulo talebini de yapabilecek. Kargo ile rulosu gelecek. Yani biz şuna çok önem veriyoruz kağıt üzerinde kalmaması için takipçisi oluyorum. Herkes faydalansın istiyoruz. İnşallah güzel olur tüm üyelerimize de hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum