Devlet Halkına Sıcak Elini Uzattı

Dinar'da vatandaşlar; Kaymakama, Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısına Teşekkür ettiler.

Devlet Halkına Sıcak Elini Uzattı

Dinar'da vatandaşlar; Kaymakama, Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısına Teşekkür ettiler.

 Devlet Halkına Sıcak Elini Uzattı
12 Ekim 2019 - 17:20

Dinar'da vatandaşlar; Kaymakama, Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısına Teşekkür ettiler.

 

Dinar İlçesinde çeşitli mahallelerde belediye tarafından yapılan hizmetler halkımız tarafından takdirle karşılanıyor.

 

Belediye ve Kaymakamlık tarafından Dinar ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız belirlenerek tek tek yaşam alanları, sosyal hayatları yerinde incelenerek gerekli yardım ve hizmet gerçek ihtiyaç sahibine ulaştırılıyor.

 

Dinar belediyesinin  çalışmalarını  bizzat  Dinar Gündem gazetesi olarak mahallelerde yaşayan  vatandaşlarımızda röportaj yaparak tespit ettik.

 

Evinin inşaatında İlkay Gezer gazetemize şunları söyledi : Daha önce evi olmadığını, Dinar Belediyesi ve Kaymakamlık tarafından kendisine yardım eli uzatıldığını, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk’ün kendisi ile özel olarak ilgilendiğini, yardımlardan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

 

İlkay Gezer konuşmasına şöyle devam etti. Gezer:  Daha önce çadırda duruyordum, bu evi   yaptılar hepsinden Allah razı olsun, kötü günümüzde yanımızda  oldular. Çocuklarım hasta idi, hepsi birleştiler bana ev yaptılar. Dedi. Eşi ise evi olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

Sevim Gezer : Hayatından çok memnun olduğunu, Belediye ve Kaymakamlık tarafından çeşitli ihtiyaçlarının giderildiğini, özellikle Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk’ün kendisi ile bizzat ilgilendiğini, belediye ye gittiğinde tüm sorunlarını rahatlıkla anlatıklarını, hoş karşılandıklarını ve bu davranışlarından dolayı Muharrem Öztürk’e teşekkür ettiğini, bildirdi.

 

Mahallede kış öncesi soğuktan etkilenmemeleri için belediye tarafından yardım eli uzatıldı.

Yaptığımız araştırmalara göre bazı vatandaşımızın evine yağmur suyu, bazı evlerin çevresinde düzenlenmeler, merdiven, Cam, tuvalet, kum, çimento, saç çatı yapımı, tuğla gibi maddi manevi bir çok yardım yapılmış mahalle halkı çok memnun. Belediye ve Kaymakamlık tarafından yapılan ve yapılmayan çalışmaları incelemeye devam edeceğiz .

Halkımızın mutluluğunu, sevincini ve tüm sorunlarını sizlerle paylaşacağız bizleri takip etmeye devam edin.

ÖZEL HABER

KAYNAK TAHSİN BAYTAR


YORUMLAR

  • 0 Yorum