ERENLER MUHTARI AÇIK VE NET KONUŞTU..!!

Afyonkarahisar Erenler Mahallesi Muhtarı Hasan Çavlan, Erenlerin adını çıkaranların, bizde adını çıkarmak için ne gerekiyorsak yapacağız dedi.

ERENLER MUHTARI AÇIK VE NET KONUŞTU..!!

Afyonkarahisar Erenler Mahallesi Muhtarı Hasan Çavlan, Erenlerin adını çıkaranların, bizde adını çıkarmak için ne gerekiyorsak yapacağız dedi.

ERENLER MUHTARI AÇIK VE NET KONUŞTU..!!
04 Kasım 2019 - 14:55

Afyonkarahisar Erenler Mahallesi Muhtarı Hasan Çavlan, Erenlerin adını çıkaranların, bizde adını çıkarmak için ne gerekiyorsak yapacağız dedi.Zengin İşadamları ve çocukları, Başkanlar, Parayı gayri meşru yollardan kazanan insanlar,  Erenleri mesken tutmuş durumdadır. Kimsenin Erenleri kötü bir gözle görmeye, burasını fuhuş yuvası yapmaya çalışmasını asla kabul edemeyiz diyen Muhtar Çavlan; "Kötü niyetli tüm insanları basın mensupları aracılığı ile ifşa etmeye karar verdiklerini söyledi.Erenler Mahallesi sakinleri olarak, bizler Mahallemize, öğrencimize, ırzımıza ve namusumuza sahip çıkmak zorundayız. Son zamanlarda bazı nedenlerden ötürü basın'da adımızın kötü bir şekilde lanse edilmesi bizleri fazlasıyla rahatsız ediyor. Üniversite öğrencileri bizim bacımız kardeşimizdir. Bacımıza kardeşimize kötü gözle bakanlar, Erenelerin adını çıkarmaya çalışanlar için her türlü mücadeleyi verecez. Köyümüzde özel ekip kurduk, bundan sonra Erenlere kötü niyetle gelen her kez, gereken cevabı her anlamda alacaktır. 
Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizede sonsuz güvenimiz var. Güvenlik güçleri ile ortak koordineli bir şekilde çalışacak, Erenler deyince her kesimden insanların burayı öğrencilerin yuvası olduğu ama asla kötü insanların yuvası olmadığını kanıtlayacaz; dedi.Muhtar Çavlan; "Geçenlerde çıkan bir Belediye Başkanı haberi karşısında ise Resmi araba ile Belediye Başkanının buraya gelmesini doğru bulmadık. Sizler haber yapmasaydınız bile biz konuyu CİMER'e taşımaya karar vermiştik zaten, her kez kendine çeki düzen versin, eski Türkiye'de yok, Eski Erenler'de yok artık. Erenlerde bulunan öğrencilerin Afyonkarahisar'dan ayrıldıklarında güzel anıları ile hoş bir seda bırakmak, üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmak istiyoruz" dedi.
HABER: AHMET UÇMAK ( ÖZEL HABER )

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum