Es-di Wellnes Ve Spa Afbel Otelde İlgi Görüyor..

Afyonkarahisar merkezde yakın tarihte açılan Afbel Otel adından sıkça söz ettiriyor

Es-di Wellnes Ve Spa Afbel Otelde İlgi Görüyor..

Afyonkarahisar merkezde yakın tarihte açılan Afbel Otel adından sıkça söz ettiriyor

Es-di Wellnes Ve Spa Afbel Otelde İlgi Görüyor..
10 Şubat 2019 - 00:38

Afyonkarahisar merkezde yakın tarihte açılan Afbel Otel adından sıkça söz ettiriyor.

 

Otel içerisinde bulunan Es-Di Wellnes ve Spa bölümü, gerek termal havuzu, gerekse Türk hamamı, saunası, buhar banyosu, duş alanları, spa merkezi, masaj salonları, cilt bakım alanları ve kür merkezi ile göz dolduran bölümler arasında. Es-Di Wellnes ve Spa merkezi işletmecileri Emrah Dinler ve Sevim Dinler işletmeleri ile ilgili olarak, haber ekibimize değerlendirmede bulunarak şu ifadeleri kullandılar;

 

Emrah Dinler,  Es-Di Wellnes ve Spa merkezinin gün geçtikçe, vatandaşlar tarafından daha çok ilgi gördüğünü, buradaki imkanlardan yararlanan müşterilerin, mutlaka bir daha geldiğini ifade ederek, müşterilerin burada yapılan hizmetten, son derece memnun olduklarını dile getirdi.

 

Son derece müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını, hijyen kurallarını sonuna kadar titizlilikle yürüttüklerini ve tamammen profesyonel işinin uzmanı bir ekiple, burada hizmet verdiklerini ifade etti. Kendisinin ve ekibinin bay bölümüyle, eşinin ve ekibinin ise bayanlar bölümüyle ilgilendiğini, merkezin 40 bayan, 40 erkek toplamda 80 kişilik kapasiteye hitap ettiğini ifade etti.

 

Sevim Dinler ise, genelde bayanların masaj ve cilt ve bakım uygulamalarını, bunun yanında yapılan hizmetlerden bayanların, son derece memnun olduklarını sözlerine ekledi gerek Afyonkarahisar’dan gerekse, Afyonkarahisar dışından kendilerini tercih eden müşterilerin olduğunu, merkezin kısa zamanda belirlediği hedeflere ulaştığını ifade etti.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY    KAMERA: AHMET UÇMAK    "VİDEO HABER"

https://www.youtube.com/watch?v=dl8qw77i15I&feature=youtu.be