Osb Rahmiye Sare Palalı Siirt’te örnek Oldu

Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Ülkemizdeki bir çok OSB’lerde hizmet veren kolejlere örnek oluyor

Osb Rahmiye Sare Palalı Siirt’te örnek Oldu

Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Ülkemizdeki bir çok OSB’lerde hizmet veren kolejlere örnek oluyor

Osb Rahmiye Sare Palalı Siirt’te örnek Oldu
30 Haziran 2019 - 22:01

Afyonkarahisar OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Ülkemizdeki bir çok OSB’lerde hizmet veren kolejlere örnek oluyor.

 

 

Özel Siirt OSB Bilim Teknik Koleji OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji’ne inceleme gezisi düzenledi.

Gezi kapsamında Siirt’ten İlimize gelen otuz öğretmen OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji’nde aldıkları eğitimi ve gördükleri uygulamaları Siirt’te kendi kolejlerinde uygulayacaklarını söylediler.

 

 

Okulumuza Hayran kaldılar

Seminer gezisi hakkında bilgiler veren OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Okul Müdürü İbrahim Çakal: “Oklumuz 2018-2019 yılı yaz dönemi seminer çalışması devam etmektedir. Öğretmenlerimizin tecrübe ve donanım bakımından öğrencilerimize daha faydalı olabilmeleri için alanında deneyimli ve tecrübeli öğretmenler eğitim veriyor. Bu eğitim seminerlerinden olumlu sonuçlar aldık. Siirt Organize sanayi Bölgesinde hizmete veren Özel Siirt OSB Bilim Teknik Koleji Okul yönetimi ve otuz öğretmeni seminer çalışmaları kapsamında ilimizi ve okulumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Okulun Kurucu ortakları arasında Bolvadinli Bir hemşehrimiz var geziyi organize etti. Misafir öğretmenlerimize okulumuzun bölümleri gezdirdik. Gezi sonunda misafir öğretmenler okulumuza hayran kaldıklarını dile getirdiler. Buradaki eğitimlerde edindikleri bilgi ve tecrübeleri kendi okullarında uygulayacaklarını söylediler.”dedi.

OSB Kolejleri Rahmiye Sare Palalı’yı örnek alıyor

Özel Siirt OSB Bilim Teknik Koleji ziyaretini değerlendiren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolej Kurucusu Önder Artuk da geziden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türkiye’de Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Meslek Liselerinin OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji’ni örnek aldıklarını söyledi.