Özkayalar Unlu Mamülleri açıldı

Özkayalar Unlu Mamüllerin açılışı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımıyla  dualarla hizmete açıldı.

Özkayalar Unlu Mamülleri açıldı

Özkayalar Unlu Mamüllerin açılışı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımıyla  dualarla hizmete açıldı.

Özkayalar Unlu Mamülleri açıldı
11 Eylül 2019 - 11:02

Özkayalar Unlu Mamüllerin açılışı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımıyla  dualarla hizmete açıldı.Afyonkarahisar’ın köklü markalarından Özkayalar Unlu Mamülleri Fatih Mahallesinde yeni işyerini vatandaşın hizmetine sundu. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımıyla açılışı yapılan işyerinde Afyonkarahisar’ın özgü patatesli ekmeğinden, bükmeler, yaş ve kuru pastalara kadar bir çok unlu mamül bulunuyor.Dualarla hizmete açıldı

Yapılan duaları ardından konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Özkayalar Unlu Mamülleri İşyeri Sahibi Halil İbrahim Özkaya’ya hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. İşyerine hayırlı kazançlar dileyen Başkan Zeybek, “Çalışanları kazadan beladan ve her türlü kötülükten muhafaza etmesini diliyorum. İşyerimiz Sahibi Halil İbrahim Özkaya’ya ailesine huzur ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.Yöresel ürünler bulunuyor

Özkayalar Unlu Mamülleri İşyeri Sahibi Halil İbrahim Özkaya ise, İş yerinde genellikle Afyonkarahisar’ın yöresel ürünlerinden olduğunu ifade ederek, “İşyerimizde ilimize özgü bükmelerden ağzı açıklara, , poğaçalardan, kuru pastalara ve yaş pasta bulunmaktadır. Doğum günlerine özel pasta siparişleri de aldıklarını belirten Özkaya, “Bunun yanı sıra baklava çeşitlerimiz bulunmaktadır. İş yerimizde özellikle ağırlık verdiğimiz Afyonkarahisar Yöresine ait mercimekli bükme ile ağzı açıktır” dedi.Özkayalar Unlu Mamüllerinin açılışına Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in yanı sıra, AFJET Afyonspor Sportif Direktörü Ali Günçar ile çok sayıda dostları katıldı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum