RETİDER GENEL KURULU YAPILDI

Afyonkarahisar Retina Hastaları Dayanışma Derneği (RETİDER) Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

RETİDER GENEL KURULU YAPILDI

Afyonkarahisar Retina Hastaları Dayanışma Derneği (RETİDER) Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

RETİDER GENEL KURULU YAPILDI
18 Ağustos 2019 - 10:06

Retina Hastaları Dayanışma Derneği Birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Genel kurula Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK,İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Ahmet Nuri Gök, T.C.İletişim Başkanlığı BYGEM Afyonkarahisar İl Müdüresi Münire BURCU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genetik Araştırmalar Uzmanı Muhsin ELMAS, İl dışından gelen üyeler ilimizdeki dernek üyeleri ve gönüllü kardeşlerimiz ile çok sayıda basın mensubu arkadaşımız katıldılar.


Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan genel kurulda derneğimizi üç yıl boyunca yönetecek olan yönetim ve denetim kurulu üyelerinin secimi yapıldı,akabinde dilek ve temenniler üyeler tarafından dile getirildi.


Genetik Uzmanı Muhsin ELMAS üyelerimize küçük bir sunum gerçekleştirdi.
Genel kurul sonunda derneğin kurulumasından sonra sağlık üzerine başlattığımız çalışmalar ve dernek üyelerine verdirdiği gözle alakalı gen testleri sonucunda geninde tedavisi olan dört arkadaşa günün anısına pasta kesimi yapıldı.


"Amaclarımızdan olan sağlık üzerine yapılan çalışmaların takibini yapmaya ve bu alandaki tüm gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz".


Genel kurul sonunda teşekkür konuşması yapan dernek kurucu başkanı Mesut YURT derneğimizin diğer derneklerden farklı olduğunu sağlık alanında kurulu olan bir dernek olduğunu faliyetlerimizin sadece bu alanda değil üyelerimizin tüm ihtiyaclarına yönelik olduğunu bizlerin gece gündüz üyelerimizin hizmetinde olduğunu ifade ederek tüm katılımcılara teşekkür etti.
Genel kurulumuz il dışından gelen üyelerimizle ilimizdeki üyelerin tanışması ile son buldu.
Tüm katılımcılarımıza başta Belediye başkanımız olmak üzere sonsuz teşekkür ederiz; denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum