Saffet Acar’a Teşekkür

Saffet Acar’a Teşekkür

Saffet Acar’a Teşekkür
30 Temmuz 2019 - 14:06

Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Gülbeyaz, okula yapılan hizmetlerden dolayı tüm veliler adına bir önce ki belediye başkanı Saffet Acar’a, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şeref Ceylan’a, Ticaret Odası Başkanı Abdullah Bağırkan’a teşekkür etti.

Gülbeyaz açıklamasında; “Cengiz Topel İl kokulu ek binası yapımında emek ve çapa sarf ettim. Bir önceki Belediye Başkanımız Saffet Acar’a altı bin Türk Lirasına Folklor elbisesi aldırdık.  Yine okulumuzun tuvaletlerinde engelli tuvaletimiz yoktu yaptırdık, Okulu boyattırdık, Okulumuzun akıllı tahtalarını, bilgisayarlarını aldık, kazanımız arıza yaptı İlçe Kaymakamımız Selami Kapankaya yardımcı oldu.  Ama Bu okulun en çok ihtiyacı doğalgazdır. Bir an önce Kaymakamlık belediye olmak üzere okulumuza doğalgaz bağlanması için elini taşın altına koymalarını istiyorum. Okul bahçemizde Basketbol potası yok  bir de çevre düzenlemesi için İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü yardım eli uzatmalı. Daha önceki ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu  yaz tatillerinde okul bahçelerinin düzenlenmesi için okullarda ki bazı hizmetlileri görevlendirmesi ile parke taşı, çim ekme ve ağaç budama gibi işler yapılıyordu. Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş’ın Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın, İlçe Kaymakamımız Selami Kapankaya’nın da sadece bizim okullar değil tüm yardıma muhtaç okulların sorunlarını çözmesini bekliyoruz. Cengiz Topel İlkokulunda engelli merdiveni yok bende bir engelliyim. Lütfen duyarlı olalım tüm okullarımız ile ilgilenelim bu çağrım yadırganmasın dikkate alınsın. Her İnsan bir engelli adayıdır diyorum.

 

Birde Dinar dombay köyü mevkiisine Lavanta satış noktası binasının  yaklaşık maliyetinin yerel haberler aracılığı ile altı yüz bin Türk Lirası olduğunu öğrendim  keşke satış noktası Suçıkan Tesisine yakın bir yerde olsaydı diye düşünüyorum. Tabi ki yatırım güzel bir şey ama bence yeri konum olarak uygun değil ve maliyeti biraz yüksek gibi sanki okullarımızın köylerimizin durumları belli birazda okullarımıza ödenek ayıralım bizlere de yardımcı olurlarsa sevinirim. Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum