Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından ödül aldı..

Afyonkarahisar'lı hemşehrimiz Ünlü Sunucu Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından düzenlenen yılın sunucusu ödülüne layık görüldü.

Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından ödül aldı..

Afyonkarahisar'lı hemşehrimiz Ünlü Sunucu Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından düzenlenen yılın sunucusu ödülüne layık görüldü.

Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından ödül aldı..
19 Kasım 2019 - 19:38

Afyonkarahisar'lı hemşehrimiz Ünlü Sunucu Şehriban Tekçe Kaya Haber Ajansı tarafından düzenlenen yılın sunucusu ödülüne layık görüldü.Afyonkarahisar'lılar tarafından sevilen bir simaya sahip olan Ünlü Sunucu Şehriban Tekçe başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Sunucu Şehriban Tekçeyi isterseniz bir tanıyalım''Merhaba Sevgili okurlarımız ; Bugün bir başarı öyküsünü paylaşacağım sizinle.. Bu Şehriban Tekce'nin hikayesi..Bu bir tesadüf değil küçük yaşlarda elindeki gazoz şişeleriyle sunum yapmaya çalışan şirin bir kızın öyküsü.. Muhasebe okuyup profesyonel sunucu , seslendirmen  ve radyocu olmak , özel radyoların yanısıra TRT İZMİR RADYOSUNDA DIŞ YAPIMCI OLARAK programlara imza atmak  bir çok şiirlere adını yazdırmak profesyonel organizasyonlarda yer alırken yerine göre Anadolu kültürünü en iyi şekilde aktarmaya çalışmak bir gün yaylada bir gün otellerin en özel    gecelerinde onu görebilirsiniz..Yaptığı her işe saygı duyan ve geldiği yeri unutmadan değerlerine  sahip çıkan Şehriban Tekce'yi tebrik ediyoruz..
Yapmış olduğu programlarda doğaçlama şiirleri, duygusu , ses tınısı ile farkındalığını her alanda hissettiren özel bir insan..Bir çok ödül aldı bu zamana kadar ama hep en iyisi olmak için çabaladı. Hatta İstanbul'da ses rengi fark edildi ve duygusuyla sesini birleştiren kadın  sunucu ödülü  ile farkındalığını yine gösterdi. 4 kez yılın en iyi bayan sunucu ödülüne layık görülen Şehriban Tekce başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor ve  Altın Haşhaş ödülleri, Kaya Haber ajansının ödülleri aslında asla tesadüf değildi. Hanımefendi duruşu , aile bütünlüğüne inanan 2 kız çocuğu annesi..
Aslında çok farklı bir öyküsü var Şehriban Tekce'nin hayatı zorluklarla geçti . Onu pazar tezgahında satış yaparken de gördük , bir kiraz ağacının dalında , üzüm tarlasında ama en önemlisi hayatı ilmek ilmek işleyen ve mücadeleyi bırakmayan o sahne alkışlarını , özel yaşantısına yansıtmayan  her yönüyle o bir anne. Tebrik ediyoruz seni ŞEHRİBAN TEKCE   BU yıl aldığınız en iyi bayan sunucu ödülü hayırlı olsun hep var olunuz.. Sesiniz ile hep aramızda olunuz'.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Semra ARĞAÇ
    8 ay önce
    Öyle güzel anlatmışsınız ki Şehriban Tekce ablamı kendisi gerçekten örnek bir insan hem duruşu, hem sunumu, hem birbirinden güzel şiirleri ve ennn önemlisi düzgün karakteriyle İdolüm olan iyi yürekli güzel insan onu tarif etmeye kelimeler yetmez paha biçilemez bir naif kadife seslim yolun her zaman açık olsun inşallah başarılarının devamını diliyorum ve seni çoooook seviyorum Şiirlerin Kraliçesi Canımmm Ablacığım sonsuz sevgiler yüreğine sağlık...