Şuhut Belediye Hisarspor'da Başkan Abdullah Zeybek Seçildi

Şuhut Belediye Hisarspor'un olağan genel kurulunda Şuhut Belediye Hisarspor Başkan Yardımcısı Abdullah Zeybek kulüp başkanlığına seçildi. 

Şuhut Belediye Hisarspor'da Başkan Abdullah Zeybek Seçildi

Şuhut Belediye Hisarspor'un olağan genel kurulunda Şuhut Belediye Hisarspor Başkan Yardımcısı Abdullah Zeybek kulüp başkanlığına seçildi. 

Şuhut Belediye Hisarspor'da Başkan Abdullah Zeybek Seçildi
27 Aralık 2019 - 14:40

Şuhut Belediye Hisarspor'un olağan genel kurulunda Şuhut Belediye Hisarspor Başkan Yardımcısı Abdullah Zeybek kulüp başkanlığına seçildi. Şuhut Belediye Hisarspor Kulübü'nün olağan genel kurulu Şuhut Belediye Hisarspor Lokalinde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan genel kurulda divan üyeleri belirlendi. Genel kurulda faaliyet ve denetim kurulu raporları okunup oylanarak kabul edildi. Faaliyet ve denetim raporlarının okunmasının ardından yönetim kurulu seçimi gerçekleştirildi. Tek liste gidilen seçimde Şuhut Belediye Hisarspor Kulüp Başkanlığına Kulüp Başkan Yardımcısı Abdullah Zeybek, oy birliği ile başkan seçildi. Seçim sonrasında kulüp başkanlığına seçilen Abdullah Zeybek konu ile ilgili açıklamalarında, ''24 Aralık 2019 Salı akşamında Şuhut Belediye Hisarspor'umuzun olağan genel kurulunu yaptık. Genel kurul sonucunda yönetimi oluşturmaya hak kazandık. Yeni sezondaki hedeflerimiz öncelikle bütün branşlarda en yüksek hedeflere ulaşmak olacak tabiki bu futbol, voleybol, güreş, tekvando ve judo branşlarında kulübümüzün faaliyetleri artarak devam etmektedir. İnşallah 2019-2020 sezonunda da belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için elimizden gelen gayreti çabayı sarf edeceğiz.Bu başarının sırrı birlik beraberlik içerisinde olmak. Yönetimlerde de bulundum ben daha önceki arkadaşlara da sizlerin vasıtasıyla burada çok teşekkür ediyorum. Hepsi el ele gönül gönüle vererek Belediye Hisarspor'umuzun daha iyi daha üst seviyelere gelmesi için elinden gelen çabaları sarf ettiler. Ben bu vesileyle o arkadaşlara da teşekkürü bir borç biliyorum. Şuhut Belediye Hisarspor kulübümüz olarak 2. yarı için tabi çalışmalarımıza en hızlı bir şekilde başladık. İnşallah 2. yarı lider tamamlayarak sezonda başarıya ulaşmak hedefimiz. Tabi bu hedefler doğrultusunda transferlerimiz olacaktır.Görüşmelerimiz devam ediyor şuanda 3-4 tane futbolcu arkadaşlarımız ile görüştük inşallah onları da kadromuza katacağız. Başarıya ulaşacağız diye tahmin ediyorum. Tabi bu vesileyle transferlerimizi yapabilmemiz için maddi kaynaklar gerek öncelikli olarak. Bu kaynaklar içinde bizlere desteklerini esirgemeyen Şuhut Belediye Başkanımız Sayın Recep Bozkurt, Şuhut Kaymakamımız Sayın Nurullah Kaya'nın her zamanki gibi bizlere destek olacaklarını tahmin ediyoruz.


Sizlerin huzurunda da sayın başkanımız ve sayın kaymakamımıza da canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bizlere yaptıkları iyilikler unutulmaz, hakları ödenmez onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum huzurunuzda'' ifadelerine yer verdi.
Şuhut Belediye Hisarspor Kulüp Basın Sözcüsü:
Recep DİKİCİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum