"TÜM KURUMLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ"

"TÜM KURUMLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ"

05 Ağustos 2019 - 16:04

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, tüm kurumlarla işbirliği içinde olacaklarını söyledi.

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez ile Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Karakaya’yı ziyaret eden Başkan Bodur, Başkan olarak, tüm il müdürlerimiz ile devletimizin tüm güvenlik müdürleri ile diyalog içinde olacağız. Amacımız, belediye-bürokrasi işbirliğinin en güzel örneklerinden biri olarak anılmaktır” diye konuştu.

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a ziyaretinde konuşan Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur “Değerli Müdürümüz Gürsel Yıldız, cana yakın insan canlısı bir müdürümüz. Bizim Byaat olarak güvenlik sorunumuz yok. İlçemizdeki tüm polislerimiz ile işbirliğimiz var. Bu nedenle Gürsel Müdürümüze ayrıca teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

Bayat Belediye Başkanı Bodur, daha sonra Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez’i ziyaret etti. Askerimizin her türlü derdi bizim derdimizdir. Her zaman güzel diyaloglar kurmak istiyoruz diyen Başkan Bodur, “Jandarma Alay Komutanımız Sayın Çömez ile istişare etme imkanımız oldu. İlişkilerimizi daha da arttırmak istiyoruz” dedi.

Başkan Halil İbrahim Bodur daha sonra Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Şeref Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Güzel bir sohbet havasında geçen ziyarette, çeşitli konular istişare edildi.

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, bütün kurumları tek tek ziyaret ederek istişarelerini sürdüreceğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum