Yurdunuseven'den basın mensuplarına ziyaret

Yurdunuseven'den basın mensuplarına ziyaret

Yurdunuseven'den basın mensuplarına ziyaret
30 Temmuz 2019 - 13:46

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 24 Temmuz Gazetecilik Basın Bayramı dolayısıyla basın kuruluşlarına ziyaretlerine devam etti.

Hisar Gazetesi, Gün Fm, Armoni Fm, Radyo 03 ve Afyonhaber Medyayı ziyaret ederek 24 Temmuz Gazetecilik Basın Bayramlarını kutlayan Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Basın mensuplarının fedakarlık gösterilerek yapılan en hareketli mesleklerden birisi olduğunu ifade etti.

AK Parti hükümetlerinin göreve geldiği günden bu yana, yazılı ve görsel medya kuruluşlarıyla yakın diyalog içerisinde olduğunu ifade eden Yurdunuseven,” Basın mensuplarının daha rahat ve güvenli çalışma şartlarına kavuşmasını sağlamak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük bir özveriyle, gece gündüz demeden sorumlulukla görev yapan basın mensuplarımızın, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

Yurdunuseven daha sonra Afyonkarahisar İnternet Gazetecileri Derneği (AFİGAD) ve Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği (AFİHAD)’ı da ziyarette bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum