Reklam

AFYONKARAHİSAR İYİ BİR MÜDÜRÜNÜ DAHA KAYBETTİ..

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, 2 Yıldır başarı ile görev yaptığı memleketine veda etti.

AFYONKARAHİSAR İYİ BİR MÜDÜRÜNÜ DAHA KAYBETTİ..

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, 2 Yıldır başarı ile görev yaptığı memleketine veda etti.

AFYONKARAHİSAR İYİ BİR MÜDÜRÜNÜ DAHA KAYBETTİ..
10 Ekim 2019 - 15:24
Reklam

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, 2 Yıldır başarı ile görev yaptığı memleketine veda etti.Kasım 2017 Yılında Alper Sezer'in Eskişehir'e atanmasının ardından vekaleten atanan ve 2 Yıldır başarı ile görev yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan'ın Gümüşhane İline aslaleten atanması yapıldı.Gümüşhane İline görevlendirilen başarılı ve sevilen Müdür'ün yıldırım hızı ile Bakana sunulan ve onaylanan atanması ile birlikte Afyonkarahisar'da Garibanın, yetimin, Engellinin, Şehit Ana ve babalarının içinden bir evlatları olan Müdür İnan'ın gidişi büyük bir üzüntü yaşattı.Göreve geldiği günden bugüne kadar karakteri, kişiliği, insanlığı, dürüstlüğü, temiz ve iyi kalpliliği ile adından sıkça bahsedilen, tüm insanların saygısını ve sevgisini kazanan Müdür Zekai İnan'ın Gümüşhane İlinde bugün itibari ile göreve başladığı bildirildi.Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne yansıyan talepleri aksamadan yerine getirilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan, 2 yıldır büyük başarılarla kuruluşlarda yaşlı, genç, engelli, çocuk, şehit yakınları, gaziler ve kadın hizmetlerinde en güzel üslup ile görevini yapan ve geride hoş bir seda bırakan, empatiyi, sevgiyi, saygıyı hiç elden bırakmayan Müdür artık aramızdan ayrıldı.**************************************************************************************

Zekai İnan kimdir?....
02.01.1978 Afyonkarahisar doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar da tamamlamıştır. Yükseköğrenime Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksekokulunda başlamış, Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini tamamlamış halen Afyon Kocatepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji bölümü yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.


SHÇEK Uşak Yetiştirme Yurdunda Din Görevlisi olarak başlayan hizmetine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kuruluşlarda idareci olarak devam etti. 2015 Ağustos ayında Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak atandığı görevini 2017 Kasım itibariyle Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili olarak devam ettirdi. 10- 10- 2019 Tarihi ile Gümüşhane İline Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak asaleten atanması yapıldı. 

HABER: AHMET UÇMAK

YORUMLAR

  • 0 Yorum