Başkan çoban Protokolü Ve Komutanları Ağırladı

26-30 Ağustos Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95

Başkan çoban Protokolü Ve Komutanları Ağırladı

26-30 Ağustos Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95

Başkan çoban Protokolü Ve Komutanları Ağırladı
29 Ağustos 2017 - 02:19

26-30 Ağustos Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıldönümü kutlama etkinlikleri yoğun bir şekilde devam ederken, ilimize gelen kuvvet komutanlıklarının temsilcileri ve protokole dâhil zevat, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN ÇOBAN PROTOKOLÜ VE KOMUTANLARI AĞIRLADI

Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, protokole dahil zevat, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar'ın Büyük Taarruz'daki önemi ve Zafer Haftası kutlama etkinlikleri ile ilgili görüşlerin dile getirildiği ziyarette, konuklarına ilimizle ilgili bilgi veren Başkan Çoban, kuvvet komutanlıklarının temsilcilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.İlimizde çok güzel ağırlandıklarını dile getiren kuvvet komutanlıklarının temsilcileri ise kendilerine gösterilen yakınlık ve misafirperverlikten dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a ve tüm idarecilere teşekkür etti.

Ziyarete Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı Kur. Bşk. Tuğg. Şahin Kılıçaslan, Kara Kuvvetleri EDOK Eğitim Tüm. K. Tuğgeneral Mehmet Hakan Akyol, Genelkurmay Den. D. Bşk. Ulş. Alb. Nurettin Kutluyuva,Milli Savunma Bakanlığı Loj. Genel. Müd. Tuğg. Engin Durak, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Loj. Bşk. Dz. İkm. Alb. Fikret Esin,Kara Kuvvetleri Komutanlığı İkmal ve Garnizon Komutanı Topçu Kur. Alb. Özdemir Şan, Hava Kuvvetleri Komutanlığı STR ve PLD Bşk. Hv. Tuğg. Hüseyin Duman,İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma,Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Baro Başkanı Turgay Şahin, Vali Yardımcıları Adem Uslu ve Erhan Günay, Cafer Sarılı ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ünal Özdoğan katıldı.