şehit Ramazan Bağlan Rahmet Ve Dua İle Anıldı

Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Afyonkarahisar Belediyesi görev yaptığı Ağrı/Doğubayazıt’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J

şehit Ramazan Bağlan Rahmet Ve Dua İle Anıldı

Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Afyonkarahisar Belediyesi görev yaptığı Ağrı/Doğubayazıt’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J

şehit Ramazan Bağlan Rahmet Ve Dua İle Anıldı
13 Kasım 2017 - 20:50

Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olan Afyonkarahisar Belediyesi görev yaptığı Ağrı/Doğubayazıt’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J. Uzm. Çvş. Ramazan Bağlan’ın baba ocağı Sinanpaşa Kırka Kasabasında mevlid-i şerif programı düzenledi.

29 Eylül 2017 tarihinde Ağrı/Doğubayazıt’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit J. Uzm. Çvş. Ramazan Bağlan’ın baba ocağı Sinanpaşa Kırka Kasabasın’da mevlid-i şerif okutularak şehidimiz bir kez daha rahmetle anıldı. Mevlid-i şerifin ardından, şehidimizin babası İsmail Bağlan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a programın düzenlenmesinden dolayı teşekkür etti.

Programa Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Vali Yardımcısı Erhan Günay, Sinanpaşa Kaymakam V. Anıl Adıgüzel, Afyonkarahisar İl J.Kom. J.Kd. Alb. Orhan Sırma, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Afyonkarahisar Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlem Subayı Topçu Alb. Fatih Sağdıç, SGK İl Müdürü Samet Fidan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Kırka Kasabası Belediye Başkanı Zekeriya Uygan, şehit aileleri, gaziler, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KUMARTAŞLI'DAN BAŞKAN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR

Yaklaşık bin kişinin katıldığı mevlid-i şerif programında kısa bir değerlendirme yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

Başkan Burhanettin Çoban'ın her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu belirten Kumartaşlı, "Şehitlerimiz bizlerin bugün burada rahat yaşayabilmeleri hatta bu duayı edebilmemiz için bizler için canlarını verdiler. Onlar için ne yapsak azdır. Bizler şehitlerimize layık olmak ailelerimizin acılarını paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyoruz ki acı çok büyük ve bitmeyecek ama şahadetin öbür dünyada mükâfatı da çok büyük; Peygamber Efendimize şehitlerimiz komşu oldular. Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban'ın destekleriyle son dönemde şehit olan tüm şehitlerimizin mevlit programlarını yaptık. Her şehidimiz için mevlit programları düzenlendi. Programlarda bize destek veren ve yanımızda olan Belediye Başkanımıza tüm şehit aileleri ve gazilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Yemek ikramının da olduğu program, okunan Yasin-i Şerif ve hatim duasının ardından sona erdi.