Afyonkarahisar’da Değişimin Yaşandığı Belde Düzağaç..

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı Düzağaç kasabası son dönemde çok güzel hizmetler aldı

Afyonkarahisar’da Değişimin Yaşandığı Belde Düzağaç..

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı Düzağaç kasabası son dönemde çok güzel hizmetler aldı

Afyonkarahisar’da Değişimin Yaşandığı Belde Düzağaç..
25 Aralık 2018 - 01:09

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine bağlı Düzağaç kasabası son dönemde çok güzel hizmetler aldı.

Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Düzağaç kasabasında yapılan hizmetleri kısaca, haber ekibimize değerlendirerek, son dönem içerisinde yapılan hizmetlerden bahsetti.

 

 

Başkan Işıklı göreve geldikleri günden bu zamana kadar, kasaba halkının yararına ve faydasına olan işler yaptıklarını bunlardan bir tanesinin beldedeki 200 kişiye istihdam sağlayan tekstil atölyesinin olduğunu, diğer yandan yapılan çevre düzenlemeleri, baraj kenarındaki çalışmalar, düğün salonu ile ilgili çalışmalar, TOKİ konutları ile ilgili atılan adımlar, kasabanın giriş ve çıkış güzelgahlarında yapılan iyileştirmeler, mahalle içlerindeki kilitli parke çalışmaları, toplu taşıma araçlarında yapılan iyileştirmeler, su ve kanalizasyon çalışmaları ile ilgili atılan adımlar, ve İlk defa Türkiye’de proje dalında birincilik ödülünün düzağaç beldesine verilmesi gibi, çok sayıda hizmeti düzağaca kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

 

 

Başkan Işıklı yaklaşık 24 milyon liralık bir yatırımın söz konusu olduğunu, 31 mart 2019 yerel seçimlerinde tekrar halkın teveccühü ile göreve geldiği takdirde, daha yapılması gereken çok sayıda hizmeti yine kasaba halkına kazandıracaklarını ifade ederek, yarım kalan projelerin de kısa sürede hava şartları el verdiği takdirde tamamlanacağını ifade etti.

 

 

Bu vesile ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prf. Dr. Veysel Eroğlu’na ve Milletvekilleri Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e de teşekkür eden Başkan Işıklı, bu zamana kadar Yaptıkları her ne varsa, yapacaklarının teminatı olduğunu, düzağaç beldesinin değişimin yaşandığı bir belde olduğunu bununda gözle görülür derecede hissedildiğinin altını çizdi.

HABER: İSMAİL ÖGEDAY   KAMERA: AHMET UÇMAK 

İşte Başkan Işıklı şu cümleler ile seslendi;

https://www.youtube.com/watch?v=IFwuds6rPZc&feature=youtu.be